The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Запали ми се компютъра,не мога да намеря същия

#31
112 грешка за мойто пише че е нормално да я има и не била фатална (не знам защо) имала връзка със сигурността - при намаляване рязко ( не знам за какъв период от време) на скоростта с повече от 25% се прекъсвала работата на двигателя за да се предотврати запалване на колата в следствие на катастрофа. #-o :violent3:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#32
112 грешка за мойто пише че е нормално да я има и не била фатална (не знам защо) имала връзка със сигурността - при намаляване рязко ( не знам за какъв период от време) на скоростта с повече от 25% се прекъсвала работата на двигателя за да се предотврати запалване на колата в следствие на катастрофа. #-o :violent3:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#33
Моята таблица за кодовете също е на руски, срещу 1-1-3 пише форсунка което означава дюза., не се споменава нищо за проводници и щепсели.
Reply

#34
Моята таблица за кодовете също е на руски, срещу 1-1-3 пише форсунка което означава дюза., не се споменава нищо за проводници и щепсели.
Reply

#35
Благодаря колеги.Утре(по точно днес) ,ще проверя във въпросните 2 морги,за които каза merck.inpopovvv, разгледах и вашето предложение,наистина за B18U ги дават още 2-3 ЕБУ.Едно от тях намерих в магазин на симеон,човека каза ,че го е свалил от 460 1.8ми,само че по стара година-s101705111c.Забравих да питам колко пари :roll: ..много съм зле :lol: .Хамлет също помага с обяви ...Не съм 100% сигурен ,че другите за B18U ще ми свършат работа,затова утре ще попитам човек,който би могъл да каже.Ако успея да издърпам колата до Симеон,ще пробвам на място описания по горе(дано се навие човека).Много искам да разбера каква е разликата м/у тези ЕБУ,не мога да намериа дори схема,какво влиза и какво излиза по пиновете.Предполагам ,че разликите са в екстрите,но не съм сигурен.Моето има само централно и серво на волана.Утре ще ви уведомя какво е станало,още веднъж благодаря на всички!

p.s.Vesko_hard ,задължително дай знак като идваш към София,ако още не съм се справил, ще се радвам да го погледнеш.
Reply

#36
Благодаря колеги.Утре(по точно днес) ,ще проверя във въпросните 2 морги,за които каза merck.inpopovvv, разгледах и вашето предложение,наистина за B18U ги дават още 2-3 ЕБУ.Едно от тях намерих в магазин на симеон,човека каза ,че го е свалил от 460 1.8ми,само че по стара година-s101705111c.Забравих да питам колко пари :roll: ..много съм зле :lol: .Хамлет също помага с обяви ...Не съм 100% сигурен ,че другите за B18U ще ми свършат работа,затова утре ще попитам човек,който би могъл да каже.Ако успея да издърпам колата до Симеон,ще пробвам на място описания по горе(дано се навие човека).Много искам да разбера каква е разликата м/у тези ЕБУ,не мога да намериа дори схема,какво влиза и какво излиза по пиновете.Предполагам ,че разликите са в екстрите,но не съм сигурен.Моето има само централно и серво на волана.Утре ще ви уведомя какво е станало,още веднъж благодаря на всички!

p.s.Vesko_hard ,задължително дай знак като идваш към София,ако още не съм се справил, ще се радвам да го погледнеш.
Reply

#37
Това изрових като схема на връзките на ЕБУ-то
------------------------------------------------------
Volvo 460 GLE 1,7i 105HP 1991
Reply

#38
Това изрових като схема на връзките на ЕБУ-то


Attached Files Thumbnail(s)
   
------------------------------------------------------
Volvo 460 GLE 1,7i 105HP 1991
Reply

#39
Zdravejte kolega Bepher,

Izvinjavam se za latainicata, no pisha ot ofisa.
Az sum v Anglia. Sutrinta pusnah zapitvane na 5-6 mesta za vasheto ECU.
Veche imam edna oferta za tochno vashijat model.
Chastta e vtora upotreba, s 90 dni garancija i cenata e 80 paunda, t.e okolo 230leva( s kasova belezka).
Az se pribiram v Sofia na 18/12 i moga da vi go dokaram.
Kazete ako vse oshte ne ste namerili i se interesuvate ot tazi offerta.

+++
Nova oshte po-eftina offerta.
Pri sushtite usloviq, za tochno vashijat model - 58 paunda, ili okolo 165leva.
Reply

#40
Zdravejte kolega Bepher,

Izvinjavam se za latainicata, no pisha ot ofisa.
Az sum v Anglia. Sutrinta pusnah zapitvane na 5-6 mesta za vasheto ECU.
Veche imam edna oferta za tochno vashijat model.
Chastta e vtora upotreba, s 90 dni garancija i cenata e 80 paunda, t.e okolo 230leva( s kasova belezka).
Az se pribiram v Sofia na 18/12 i moga da vi go dokaram.
Kazete ako vse oshte ne ste namerili i se interesuvate ot tazi offerta.

+++
Nova oshte po-eftina offerta.
Pri sushtite usloviq, za tochno vashijat model - 58 paunda, ili okolo 165leva.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)