The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Трудно влиза ... първа скорост - решението е тук :)

Абре хора аз смених трето Волво а Вие още втулки обсъждате, надявам се никой да не се обиди Smile. Както съм написал темата "Решението е тук!" няма какво да му мислите и обсъжате, инвестицията е толкова малка а ефекта толкова голям, че не си струва да се чудите а да сменяте. Успех на всички колеги и много безаварийни километри.
Reply

dignatov Wrote:Абре хора аз смених трето Волво а Вие още втулки обсъждате, надявам се никой да не се обиди Smile. Както съм написал темата "Решението е тук!" няма какво да му мислите и обсъжате, инвестицията е толкова малка а ефекта толкова голям, че не си струва да се чудите а да сменяте. Успех на всички колеги и много безаварийни километри.

Така е, дряновци са доста ориентирани хора и проправят доста пъртини в решението на един или друг въпрос/дано не се засегнеш колега :wink: , казвам го с най-добри чувства/. Явно докато се движат колите ни по пътищата все ще има някой с подобен проблем и ще го реши благодарение на споделения от теб опит. Дай Боже повече хора и по-често да сменят колите си с по-добри.
Поздрави от един дряновски зет :wink: Big Grin .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

gadnia_metal Wrote:
s-s-s-nake Wrote:Вече ги зех. Втулка 2броя - 7,73лв. ; О-пръстен 2броя 1,55лв.; Всичко 9,28. Мото Пфое Варна.
Като ги сменя ще кажа дали има разлика.

ако ще се пробваш сам кажи и как си го направил моля :wink:

Днес втулките бяха сменени. Смяната се оказа елементарна, всеки може да си я направи сам.
Неможах да снимам, но един колега беше пуснал следния линк-> <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoforums.org.uk/showthread.php?t=43008" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.volvoforums.org.uk/showthread.php?t=43008</a><!-- m --> . Сега е супер Big Grin Big Grin Big Grin

п.с. Когато си ги земах от МП, ми дадаха 4 о-пръстена (2 по 2 еднакви) и искаха да ме обедят, че едните о-пръстени са втулки. След караници (даже не ми се извини, че е объркал) каза, че идиси кой си не бил го сложил на местата и ми даде втулките. То любов ли беше та да го опишеш.
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

супер, благодарско от мен, при удобен случай и аз ще си поиграя с тези втулки
Reply

gadnia_metal Wrote:супер, благодарско от мен, при удобен случай и аз ще си поиграя с тези втулки

Ти пък не караше ли V 70, любезни, кола която лично познавам и съм убеден , че е с жила !!! Та с какво ще си играеш , че даже днес нищо не ми сподели преди да си тръгнеш от морския бряг. :wink:
Reply

че аз от къде да знам, че е с жила бре драги. Тия втулки не се ли слагат на всички модели?
Reply

ха ха . ами не !
Reply

ми добре, пак научих нещо ново :oops: :roll: :| :oops:
Reply

Много моля колеги с ВАДИС да потвърдят , партидния номер на втулките на скоростна кутия М3Р дали е 30871722 и този на "О"пръстена - 30872329. Става въпрос за модел S/V40 1997г. Предварително благодаря.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

Това са колега Big Grin Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
   
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)