The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения за дизел от различни бензиностанции

#11
от Еко пуша като икарус при kickdown, И разхода не ми хареса, и ги избягвам.
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#12
Аз зареждам само от ОМВ, като през зимата сипвах само MaxMotion а сега си сипвам от обикновеният. При смяна на горивен филтър (10 000 км) пролета филтърът изглеждаше добре имаше малко отлагания и беше почернял само в долната му част.
Пробвах и от нафтата на Еко и не съм впечатлен, разхода си остана същият.
бивши:
V40 1.9D 115hp '03 - D4192T3
настоящ
Xc70 D5 185hp MY'06 - D5244T4
Reply

#13
Мерси на всички за мненията!

Засега добри мнения се чуха за дизела на:

1. Ромпетрол
2. OMV (MaxMotion, regular)

Нищо добро засега за ЕКО

Поздрави
XC60: AWD/D3 (D5244T16)/Geartronic
Reply

#14
На Петрол дизела си е ОК зимата не съм имал проблеми. Колата върви еднакво със всякакво гориво.Петрол държат цена на дизела +2 ст. над Лукойл и Шел уж заради добавки.
Reply

#15
Аз имам впечатления от Ромпетрол и Волф (на горублянско ханче) разхода и поведението на колата е най-добро при тези двете!
<!-- w --><a class="postlink" href="http://WWW.TOKODESIGNBG.COM" onclick="window.open(this.href);return false;">WWW.TOKODESIGNBG.COM</a><!-- w -->
Reply

#16
Според мене ромпетрол и петрол са с най-хубава нафтата,откакто петрол се раздели с лукойл дизела им е истински ,не знам от къде е горивото им но....
volvo 850 TDI 96g
Reply

#17
Аз съм фен на "КРУИЗ".
След тях на "Ромпетрол"
Reply

#18
Незнам какво и харесвата толкова на нафтата от Ромпетрол. Днес реших да заредя (от бензиностанцията в Дружба) че да видя какво толкова и харесвате и усетих единствено, че колата ми стана по тромава... Sad
Работата на двигателя не се промени.
За разход още нищо не мога да кажа.
Дори и с обикновената нафта от ОМВ имам чувстовото, че се изтрелвам по бързо. А може и да си въобразявам, знам ли. Smile
бивши:
V40 1.9D 115hp '03 - D4192T3
настоящ
Xc70 D5 185hp MY'06 - D5244T4
Reply

#19
Аз карам само от Лукойл и нямам грижи.Дори и зимата когато ставаше -25,печката си палеше и вървеше.Поздрави Wink
Reply

#20
Зареждам от петрол и съм доволен,колата се държи добре откъм разход и вървеж.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)