The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблеми с Vialle

#21
PeterPan Wrote:Не мога да ги разбера защо се плашат толкова да сменят мембраните на Виали! Аз си ги смених сам, само дето на българските мембрани има леко разминаване с отворите, защото явно са свалили формата от работили и вече разтегнати мембрани.

един въпрос - колко струват мембраните и от каде се купуват ? предполагам че твоя изпарител е кеменаде 12 ?
volvo 440 1,8 i 94 - червения звяр
Reply

#22
PeterPan Wrote:Не мога да ги разбера защо се плашат толкова да сменят мембраните на Виали! Аз си ги смених сам, само дето на българските мембрани има леко разминаване с отворите, защото явно са свалили формата от работили и вече разтегнати мембрани.

един въпрос - колко струват мембраните и от каде се купуват ? предполагам че твоя изпарител е кеменаде 12 ?
volvo 440 1,8 i 94 - червения звяр
Reply

#23
tyny! Wrote:
PeterPan Wrote:Не мога да ги разбера защо се плашат толкова да сменят мембраните на Виали! Аз си ги смених сам, само дето на българските мембрани има леко разминаване с отворите, защото явно са свалили формата от работили и вече разтегнати мембрани.

един въпрос - колко струват мембраните и от каде се купуват ? предполагам че твоя изпарител е кеменаде 12 ?

Мисля, че от заглавието на темата става ясно, че иде реч за изпарители Vialle D-Type - това са газовите уредби, монтирани фабрично на Волво от 4-та серия. Българският комплект мембрани е от порядъка на 20 лв. Аз си ги взех от един магазин в Дървеница на бул. Андрей Ляпчев 11 - "Волтран газ" ООД, тел. 9743031.

Предполагам, че ги има и на други места обаче.
Reply

#24
tyny! Wrote:
PeterPan Wrote:Не мога да ги разбера защо се плашат толкова да сменят мембраните на Виали! Аз си ги смених сам, само дето на българските мембрани има леко разминаване с отворите, защото явно са свалили формата от работили и вече разтегнати мембрани.

един въпрос - колко струват мембраните и от каде се купуват ? предполагам че твоя изпарител е кеменаде 12 ?

Мисля, че от заглавието на темата става ясно, че иде реч за изпарители Vialle D-Type - това са газовите уредби, монтирани фабрично на Волво от 4-та серия. Българският комплект мембрани е от порядъка на 20 лв. Аз си ги взех от един магазин в Дървеница на бул. Андрей Ляпчев 11 - "Волтран газ" ООД, тел. 9743031.

Предполагам, че ги има и на други места обаче.
Reply

#25
a пък някои да има повече инфо за испарители LOVARDO ? как са като качество бива ли ги.
караи VOLVO бъди БаМбУчА
Reply

#26
a пък някои да има повече инфо за испарители LOVARDO ? как са като качество бива ли ги.
караи VOLVO бъди БаМбУчА
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)