The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
датчик за температурата

#11
Не може да ти стои постоянно стрелката около червената зона, точ е може може, но не е нормално и ако показва вярно досега да си без мотор Smile
Най вероятно са ти сменили датчика с друг, те май бяха на цветове, провери кой е твоя модел и виж цената му каква е.
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#12
Не може да ти стои постоянно стрелката около червената зона, точ е може може, но не е нормално и ако показва вярно досега да си без мотор Smile
Най вероятно са ти сменили датчика с друг, те май бяха на цветове, провери кой е твоя модел и виж цената му каква е.
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#13
Според мен проблема ти е следния:
Сменян е температурния датчик и този, с който е подменен е в друг температурен диапазон. Самите датчици имат оцветена част и в зависимост от цвета се съди именно за този температурен диапазон(това ме светнаха търговците, когато си купувах и аз такъв). След като не знаеш с какъв цвят е бил предния датчик, ще ти е малко трудничко според мен да нацелиш точно какъв ти трябва, но по системата проба-грешка можеш да го разбереш.
Моя беше червен, но има и сини и черни и други цветове.
Volvo 440 1,8i '94
Reply

#14
Според мен проблема ти е следния:
Сменян е температурния датчик и този, с който е подменен е в друг температурен диапазон. Самите датчици имат оцветена част и в зависимост от цвета се съди именно за този температурен диапазон(това ме светнаха търговците, когато си купувах и аз такъв). След като не знаеш с какъв цвят е бил предния датчик, ще ти е малко трудничко според мен да нацелиш точно какъв ти трябва, но по системата проба-грешка можеш да го разбереш.
Моя беше червен, но има и сини и черни и други цветове.
Volvo 440 1,8i '94
Reply

#15
merck_440_1.8mi Wrote:При мен от месеци постоянно загрее ли колата и стрелката стои около 3 мм над средата, винаги на 1 и също място, налях около 200гр оцет и нещата се оправиха за седмица Smile
Я, разкажи подробно на несведущите тази работа с оцета... Защото при мен си стои на 1/3 от нулата и не ще да мърда към средата.

[/quote] Най скъпото в случая май е основния ремонт, който може да си докараш от прегряване( има шанс и самия датчик да не е в час), под 250лв за гарнитура, шлайф на главата, почистване и регулиране на клапани няма да паднеш, [/quote]

Тази процедура /смяна на течаща гарнитура/ я преминах за под 250 лв. + смяна на маслото! Не знам да се радвам ли или да плача! Cry

[/quote] ... 12-18лв термостат...[/quote]
От къде за такива пари?
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#16
merck_440_1.8mi Wrote:При мен от месеци постоянно загрее ли колата и стрелката стои около 3 мм над средата, винаги на 1 и също място, налях около 200гр оцет и нещата се оправиха за седмица Smile
Я, разкажи подробно на несведущите тази работа с оцета... Защото при мен си стои на 1/3 от нулата и не ще да мърда към средата.

[/quote] Най скъпото в случая май е основния ремонт, който може да си докараш от прегряване( има шанс и самия датчик да не е в час), под 250лв за гарнитура, шлайф на главата, почистване и регулиране на клапани няма да паднеш, [/quote]

Тази процедура /смяна на течаща гарнитура/ я преминах за под 250 лв. + смяна на маслото! Не знам да се радвам ли или да плача! Cry

[/quote] ... 12-18лв термостат...[/quote]
От къде за такива пари?
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#17
S.B аз си мечтая за такава стрелка да не мърда от там нагоре Smile
Reply

#18
S.B аз си мечтая за такава стрелка да не мърда от там нагоре Smile
Reply

#19
Аз се притеснявам, че двигателят ми може би не влиза в границите на работната температура. И не духа достатъчно топло. :?
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#20
Аз се притеснявам, че двигателят ми може би не влиза в границите на работната температура. И не духа достатъчно топло. :?
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)