The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S60 163hp D5 върви повече от S40 D5 185hp??

Blagov40 Wrote:Да, на газ.Гуми 185 , 65, 15. газов инжекцион, но предполагам на бензин да вдигне 5км. отгоре
Нещо определено не ти е наред колата колега, трябва да я прегледаш мойта ги прави 215км/ч.на 5300 оборта на газ с ГИ Ланди Рензо съм.Не мога да усетя разлика във вървенето на газ и бензин.
Reply

   
Снимката която беше доста оплюта , откакто съм я направил.Може би щото мотора ми е 1.6 незнам. Wink Big Grin
Но определено колиците имат възможности.Но определено няма да го направя пак , с цел моята безопасност и на другите участници в движението.Снимката е за протокола само.
ПП: До всички които плюят - мотора е в цветущо здраве с максимална компресия на цилиндри и върви идеално :lol: Tongue Wink


Attached Files Thumbnail(s)
   
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

momcho00 Wrote:[ATTACHMENT NOT FOUND]
Снимката която беше доста оплюта , откакто съм я направил.Може би щото мотора ми е 1.6 незнам. Wink Big Grin
Но определено колиците имат възможности.Но определено няма да го направя пак , с цел моята безопасност и на другите участници в движението.Снимката е за протокола само.
ПП: До всички които плюят - мотора е в цветущо здраве с максимална компресия на цилиндри и върви идеално :lol: Tongue Wink

Момчи, това да не си го снимал на стенда :lol:
Някак си нереалистично ми се струва при условие че тази позиция на километража на моята стара S40 115 к.с. ми идваше при 5500 оборота и там двигателя умираше от съпротивлението на насрещния вятър.
Но какво пък - Волвото може да прави и чудеса Wink
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

За да няма изненади ползвайте и GPS. По възможност да не е евтин, китайски, че и там може да има яко отклонение.
S80 2.0 D3
Reply

bell Wrote:
momcho00 Wrote:[ATTACHMENT NOT FOUND]
Снимката която беше доста оплюта , откакто съм я направил.Може би щото мотора ми е 1.6 незнам. Wink Big Grin
Но определено колиците имат възможности.Но определено няма да го направя пак , с цел моята безопасност и на другите участници в движението.Снимката е за протокола само.
ПП: До всички които плюят - мотора е в цветущо здраве с максимална компресия на цилиндри и върви идеално :lol: Tongue Wink

Момчи, това да не си го снимал на стенда :lol:
Някак си нереалистично ми се струва при условие че тази позиция на километража на моята стара S40 115 к.с. ми идваше при 5500 оборота и там двигателя умираше от съпротивлението на насрещния вятър.
Но какво пък - Волвото може да прави и чудеса Wink
На стенд (дино) не съм я качвал никога.На крик не съм я вдигал , щото във даскало вдигнахме един фиат пунто 1.6 и направи 220 и изкриви полуоска Big Grin
ПП: Ясно ми е че километража лъже по някакъв начин с еди колко си км/ч.
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

dimitar76 Wrote:
Blagov40 Wrote:Да, на газ.Гуми 185 , 65, 15. газов инжекцион, но предполагам на бензин да вдигне 5км. отгоре
Нещо определено не ти е наред колата колега, трябва да я прегледаш мойта ги прави 215км/ч.на 5300 оборта на газ с ГИ Ланди Рензо съм.Не мога да усетя разлика във вървенето на газ и бензин.

На 5300 ми е трудно да повярвам...., но на 6300 може и да си правил 215.
Reply

По-скоро е някъде към 5640rpm ако е с ръчна скоростна кутия и оргиналния размер гуми. При 5300rpm трябва да е някъде към 202км/ч. В противен случай километража лъже.
S80 2.0 D3
Reply

Persizi Wrote:По-скоро е някъде към 5640rpm ако е с ръчна скоростна кутия и оргиналния размер гуми. При 5300rpm трябва да е някъде към 202км/ч. В противен случай километража лъже.
По стара бг традиция като сме тръгнали да спамим, поне да е качествено :lol:

   

дясната снимка е моята при газ до ламарините по магистрала Хемус на равно и прав участък - това и бяха силиците ....


Attached Files Thumbnail(s)
   
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

хмммм....е аз пробвах на един участък на между две села с разстояние около 7 км. На ще я тествам и на магистралата в събота.
Reply

Има нещо странно в дясната снимка!
210 км/ч при 5000 об/1 мин за 1,8 мотор на S40 ?! Или колата не е с 1.8, или скоростната кутия не е стандартна, или има някакъв проблем с моята кола?!
Доколкото си спомням аз при 5000 об/1 мин съм с около 170 км/ч. Не съм сигурен в точната скорост, но определено е доста под 210 км/ч!
Нямам намерения да проверявам лично и то с моята кола, но ще потърся клипчета за сверка Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
9 Guest(s)