The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S60 163hp D5 върви повече от S40 D5 185hp??

gustav Wrote:
Quote:Човешката намеса при производството на автомобили е сведена до минимум и се извършва от програмирани роботи
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Кое се прави от роботи? Двигателите и ел. инсталацията ли? И тея спидометри ако пък си мислите че са точни, като почнете като децата - аз вдигнах 210....!! Апа оня пък дигна 220! Ама моята кола пък е по-хубава! А мойта е най!
Вдигай си и 510 ако искаш. А като те глобят някой ден не забравяй да направиш снимка на радара, тогава може и да ти повярвам. Или викаш ти фърчиш по-бързо от радиовълните...

Странното е че точно тази тема стана една от най-дългите във форума. Не очаквах че точно там ви стяга чепикът.

Е точно за това е цветен и интересен форума, защото всеки нещо го сърби иначе ще е много бозаво тука. Без такива правокативни теми ще четем само за покупко-продажби или ако изревем като ни хвърли масло мотора или запецне спирачката или пък спор в кой сервиз пипат с копринени ръкавици.
Пък и никой не задължава потребителите да следят всички теми, нъл тъй ... Big Grin
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

Наистина затова е интересно, Белчев Big Grin
П.П. Аз не си спомням някъде да съм писал в темата колко ми "вдига" колата, в цялата тема ставаше въпрос за ускорение... Не за километражи Big Grin Иначе, там и аз мога да се съглася,че винаги показват по-малко, незнайно защо...Скоро гледах клип в тубата на чисто нов Мерцедес ако не се лъжа C63, по километража беше с около 15 км под GPS-а, така,че определено показват заради всичко друго по-малко,но не и от "човешка грешка" всичките километражи... Big Grin
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

Това че ви е интересно е хубаво.Аз обаче първо сериозно се съмнявам, че някой от вас е вдигал повече от 200км/ч, а дори да го е направил е било за няколко минути. Просто точно на мен не ги продавйте тези краставици. Преди всичко ако някой кара с такава скорост изобщо няма да му е до това да гледа спидометъра. А ако го погледне стрелката така ще трепери с по 10км/ч нагоре надолу, че просто всякакви твърдения че някой е карал точно с едиколко си са ми смешни. А също така давайте си сметка, че с тези детинщини подлагате на риск освен себе си и други хора, на които вероятно им е по-интересно да си запазят живота. Та разтягането на тези локуми във форума най-малкото не е особено възпитателно.
Колата на бъдещето е с 2 багажника и без двигател!
Reply

gustav Wrote:Това че ви е интересно е хубаво.Аз обаче първо сериозно се съмнявам, че някой от вас е вдигал повече от 200км/ч, а дори да го е направил е било за няколко минути. Просто точно на мен не ги продавйте тези краставици. Преди всичко ако някой кара с такава скорост изобщо няма да му е до това да гледа спидометъра. А ако го погледне стрелката така ще трепери с по 10км/ч нагоре надолу, че просто всякакви твърдения че някой е карал точно с едиколко си са ми смешни. А също така давайте си сметка, че с тези детинщини подлагате на риск освен себе си и други хора, на които вероятно им е по-интересно да си запазят живота. Та разтягането на тези локуми във форума най-малкото не е особено възпитателно.

Колега аз тъкмо си бях отдъхнал, че във форума отдавна изчезнаха комсомолските секретари Big Grin
Понеже тази тема ми е пристрастна ще кажа някои неща по твоите размисли и страсти:
Първо вдигал съм доста над двеста (вярно е че беше с RS4) със моето D5 както съм писал и тук - повече от 220 на практика не може. Това не е продажба на краставици, а на дини :mrgreen:
Освен това у нас малко са местата, където може да се поддържа такава скорост, а и никой не си е поставил за цел да кара с такива скорости десетки километри...
Тази скорост съм я вдигал когато съм бил сам на магистрала и когато няма коли на около, които косвено мога да застраша.
Щом като темете не ти е приятна за четене ... пропусни я, колко му е :evil:
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

Колега beII, и аз карам като твоето V70 D5 и да ти кажа вдига повече от 220км/ч Smile
Reply

gustav Wrote:Това че ви е интересно е хубаво.Аз обаче първо сериозно се съмнявам, че някой от вас е вдигал повече от 200км/ч, а дори да го е направил е било за няколко минути. Просто точно на мен не ги продавйте тези краставици. Преди всичко ако някой кара с такава скорост изобщо няма да му е до това да гледа спидометъра. А ако го погледне стрелката така ще трепери с по 10км/ч нагоре надолу, че просто всякакви твърдения че някой е карал точно с едиколко си са ми смешни. А също така давайте си сметка, че с тези детинщини подлагате на риск освен себе си и други хора, на които вероятно им е по-интересно да си запазят живота. Та разтягането на тези локуми във форума най-малкото не е особено възпитателно.
Да бе , сигурно затова гледах клип на някъв селяндур с R8 на Тракия под звуците на чалгарката Камелия как вика '' ЕБАСИ МАЙКАТА '' на 308 км.ч ,и снима с телефона спидометъра, сигурно и тоя не е могъл да ги вдигне , или пък GPS-а му лъже.
Или пък мацката от това лято която по-спомени казвам , е вдигнала някъде 267 км/ч , и тя сигурно я е било страх да гледа спидометъра.Пълни тъпотии навсякъде.Който е достатъчно луд , може да сии бара крачето на гаджето до него докато си кара с 250 км/ч.Само , че тука в България няма такъв път , както каза колегата Белчев.Айдее със здраве и с ограниченията.
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

benjito Wrote:Колега beII, и аз карам като твоето V70 D5 и да ти кажа вдига повече от 220км/ч Smile

абсурд, освен ако не го докажеш със снимка! Big Grin :lol: Big Grin
п.п. освен ако не ти е чипосвано и не влиза в ред зоната ... тогава да...
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

Къча ли се тези дни на магистралата ще направя едно фото. аз и преди като го тествах исках да направя снимка, но алармата ми много ми крещеше-жената Confusedhock:
Reply

bell Wrote:
benjito Wrote:Колега beII, и аз карам като твоето V70 D5 и да ти кажа вдига повече от 220км/ч Smile

абсурд, освен ако не го докажеш със снимка! Big Grin :lol: Big Grin
п.п. освен ако не ти е чипосвано и не влиза в ред зоната ... тогава да...
Ако стрелката отиде и подмине 220, тогава 100% е грешка Wink
Би ми било интересно GPS-ът да покаже 220 и отгоре Idea
Дори и с чип, няма как да се излъже СЕМ-ът и да премине 195 км/ч или 210 по километраж ... пробвано, влиза в авариен режим и вдига 1100 оборота само :lol: Освен ако някой не му е намирил цаката вече ... бих желал да разбера как става :roll:
Преди 1-2 седмици тествах моето ХС и спря да набира на 195 км/ч на DIM-a, 196 на навигацията и 210 на стрелката :!:
Иначе си ги вдигна нормално, дори без много зор, така че имаше още запас от мощност, но стигна стрелката и толкова, нито мм повече Smile
BG VOLVO Member #00409
Reply

В интерес на истината нямам идея какво показва GPS но на километража показваше 230км/ч. и мисля, че може и още.
колата е V70 D5 2004г. с гуми 225/45/17 ако има някакво значение.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
7 Guest(s)