The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Трудно пали - въртя по 4-5 сек. - 460 GLE

#21
Абе тъп ми е въпроса, но проверихте ли бушона на помпата :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#22
Абе тъп ми е въпроса, но проверихте ли бушона на помпата :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#23
проверил съм го, здрав е. И помпата си работи като и подам директно напрежение. Пробвах да запаля така ( с директно подадено напрежение) ама не става, явно не бачка инжекциона. Колата е 1.8 моно инжекция 1995 година. Ако можете, помагайте със съвети ....Ще съм много благодарен
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

#24
проверил съм го, здрав е. И помпата си работи като и подам директно напрежение. Пробвах да запаля така ( с директно подадено напрежение) ама не става, явно не бачка инжекциона. Колата е 1.8 моно инжекция 1995 година. Ако можете, помагайте със съвети ....Ще съм много благодарен
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

#25
Ако до вчера при работеща помпа (стига ток до нея) е работела и колата, то няма причина сега, като й подадеш директен ток на помпата и колата да не запали. Опитай пак за да си сигурен.
Иначе помпата си има реле и то се намира отпред над краката на дясностоящия. Качено (хванато) е на една метална конзолка, на която е фиксиран и вентилатора за парното. Там са общо 3 или 4 релета (зависи от модела).
Достъпа е от долната кора под жабката и над краката на пътника.
Държи се с 3 пластмасови щипки.
Успех.
Reply

#26
Ако до вчера при работеща помпа (стига ток до нея) е работела и колата, то няма причина сега, като й подадеш директен ток на помпата и колата да не запали. Опитай пак за да си сигурен.
Иначе помпата си има реле и то се намира отпред над краката на дясностоящия. Качено (хванато) е на една метална конзолка, на която е фиксиран и вентилатора за парното. Там са общо 3 или 4 релета (зависи от модела).
Достъпа е от долната кора под жабката и над краката на пътника.
Държи се с 3 пластмасови щипки.
Успех.
Reply

#27
Помпата спря след като си спожих газова уредба, сега си карам само на газ на газ (от миналото лято) Cry ама така не става, искам да е наред
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

#28
Помпата спря след като си спожих газова уредба, сега си карам само на газ на газ (от миналото лято) Cry ама така не става, искам да е наред
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

#29
свалих заграденото от uncle_scrooge, което не съм сигурен какво е, но то се намира преди инжекторите и бензина просто си минава през него. Аз го срязах за да видя какво има - ами има един найлон (мембрана), който най-вероятно е спукан на всички коли и тази "джаджа" не върши нищо.
Регулатора на налягането на бензина наистина е след инжекторите, но това се пада от дясно на двигателя и е вързан към вакуума - за него искат много пари. Ако открия нещо друго ще ви пиша пак.
ето снимки на мнимия регулатор на налягане:
Reply

#30
свалих заграденото от uncle_scrooge, което не съм сигурен какво е, но то се намира преди инжекторите и бензина просто си минава през него. Аз го срязах за да видя какво има - ами има един найлон (мембрана), който най-вероятно е спукан на всички коли и тази "джаджа" не върши нищо.
Регулатора на налягането на бензина наистина е след инжекторите, но това се пада от дясно на двигателя и е вързан към вакуума - за него искат много пари. Ако открия нещо друго ще ви пиша пак.
ето снимки на мнимия регулатор на налягане:


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)