The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на Волво V50, съвети, мнения?

#11
Всеки си хвали неговото Wink Искате ли да ви хваля смартфони Леново и телевизори НЕО? :mrgreen:

Volvo V50 е автомобил като всички останали (потребителски стоки). Всъщност купувайки V50 Вие купувате Ford Focus с двигател HDi на PSA, емблема от Volvo, а сборката е в Дания.

Ако си купите телевизор Philips от популярна верига магазини за техника получавате китайче на цена х2, със залепени на корпуса букви Philips. Ако си купите телевизор Watson от Metro - получавате истински телевизор Philips с Metro брандиране.

Абстрахирайте се от марка/модел на автомобила и си купете най-запазената бройка на пазара! Не правете като мен - да си купите най-евтината бройка на пазара (за момента) и после да наринете хиляди!!!!!!! Ей т'ва е разковничето. Може много да ви кефи V50, но ще ви излезе двойно по-тънко да си купите Ford Focus комби, за предпочитане 1,8 бензин :roll:
[Image: volvo-xc-60-r-design-d5-awd_medium.png][Image: citroen-c3-picasso_medium.png]
[Image: opel-movano-3500_medium.png]
Reply

#12
NuclearWinter Wrote:Всеки си хвали неговото Wink Искате ли да ви хваля смартфони Леново и телевизори НЕО? :mrgreen:

Volvo V50 е автомобил като всички останали (потребителски стоки). Всъщност купувайки V50 Вие купувате Ford Focus с двигател HDi на PSA, емблема от Volvo, а сборката е в Дания.

Ако си купите телевизор Philips от популярна верига магазини за техника получавате китайче на цена х2, със залепени на корпуса букви Philips. Ако си купите телевизор Watson от Metro - получавате истински телевизор Philips с Metro брандиране.

Абстрахирайте се от марка/модел на автомобила и си купете най-запазената бройка на пазара! Не правете като мен - да си купите най-евтината бройка на пазара (за момента) и после да наринете хиляди!!!!!!! Ей т'ва е разковничето. Може много да ви кефи V50, но ще ви излезе двойно по-тънко да си купите Ford Focus комби, за предпочитане 1,8 бензин :roll:

Ще си позволя да не се съглася Smile И с риск да излезе така, че си хваля моето (нашето) ще се опитам да съм обективен. Да сравниш Волвото с фокуса и тройката на мазда (и трите са на една платформа) е несериозно. Като минеш през инфантилния интериор на маздата и през положението на шофера във фокуса (все едно си седнал на пънче в беседка), и най накрая се озовеш в скандинавската Убавица Smile... ми т`ва е друг свят бе брат :lol: Ако не знам, че са правени на една платформа (каквото и да значи това) никога няма даже да заподозра. Това, че трите автомобила имат еднакви шарнири и размер джанти не означава, че са едно и също нещо с различни ламарини. Най-малкото, ако беше така щяха да са на една цена на вторичния пазар Wink но уви не са. Имал съм възможността да карам и трите коли (преди да взема Волът исках мазда 3) Усещането е съвсем различно и при трите, но в полза на познайте коя Smile Разбира се, че е важно да си купиш най запазената бройка на пазара, но не се абстрахирай от марката, защото запазено Волво е сто пъти по добре от който и да е запазен фокус или мазда Smile Не ме разбирай криво, и аз като теб си оплюх брадата с ремонти още в началото когато я взех. Всичко опира до късмет в крайна сметка Smile А колкото до телевизорите - научих нещо ново Smile Поздрави!
Reply

#13
NuclearWinter Wrote:Всеки си хвали неговото Wink Искате ли да ви хваля смартфони Леново и телевизори НЕО? :mrgreen:

Volvo V50 е автомобил като всички останали (потребителски стоки). Всъщност купувайки V50 Вие купувате Ford Focus с двигател HDi на PSA, емблема от Volvo, а сборката е в Дания.

А ти какво, очакваш да бъде ракета с ядрено гориво ли? Купувайки си V50, си купуваш Волво, което има Т5 и Д5 двигатели собственост на Волво, сглобяването е принципно в Белгия, но в това аз не виждам нищо лошо! Wink

NuclearWinter Wrote:Ако си купите телевизор Philips от популярна верига магазини за техника получавате китайче на цена х2, със залепени на корпуса букви Philips. Ако си купите телевизор Watson от Metro - получавате истински телевизор Philips с Metro брандиране.
Това е твоята гледна точка по въпроса! Купи си Дачия Логан, получаваш истинско Рено с Румънско брандиране! :lol: Хем ще е най-запазената бройка на пазара! Smile Въпроса е, колко ли е ресурса на тази Дачия и дали ще устиска въобще до 400-500к километра, както твоето V50, когато е било внесено в България и ти сега гониш милиона с него!! Wink

NuclearWinter Wrote:Абстрахирайте се от марка/модел на автомобила и си купете най-запазената бройка на пазара! Не правете като мен - да си купите най-евтината бройка на пазара (за момента) и после да наринете хиляди!!!!!!! Ей т'ва е разковничето. Може много да ви кефи V50, но ще ви излезе двойно по-тънко да си купите Ford Focus комби, за предпочитане 1,8 бензин :roll:

Аз бих те посъветвал, да покараш Волво, Форд и Пежо, а защо не и Мазда и да коментираш отново тук в темата! Не дай си боже да ти се наложи, да разчиташ на системите на безопасност на упоменатите!

Хората си купуват коли по-джоба има скъпи марки, защото предлагат повечко за парите си, а са и доста по-надежни! Така е с телевизорите, хладилниците, пералните и всяка друга консуматорска техника!
Volvo For life!
Reply

#14
Здравейте,
за да не пускам излишни теми пиша направо тук:
Днес гледах този убавец : <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11415098115889721&slink=7z3alz">http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=7z3alz</a><!-- m -->
преди два дни е вкаран, чакат му документите от Италия. Имам много добри приятели в МП и ще го карам там на диагностика, ясно ми е че няма как да е на 142 000 Smile
Позачетох се и почвам леко да се притеснявам относно "болежките" които сте срещали до момента при тези колици. Но в следващия момент, мисля че няма дизел след 2003, който да е с евтина поддръжка. Иначе "твърдата" возия не ме плаши, все пак предните ми коли са били Вектра Б и Мазда 323 2.0 DITD 2002 г. Smile Smile Гледам и не виждам какво по-актуално като визия може да си купи човек до 8 000 !
И все пак, от опит - на какво да наблегна за да не пропусна нещо и да се тресна още 2 хилки за да я приведа във форма?! Smile
Благодаря предварително!
Reply

#15
volodq1978 Wrote:Здравейте,
за да не пускам излишни теми пиша направо тук:
Днес гледах този убавец : <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11415098115889721&slink=7z3alz">http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=7z3alz</a><!-- m -->
преди два дни е вкаран, чакат му документите от Италия. Имам много добри приятели в МП и ще го карам там на диагностика, ясно ми е че няма как да е на 142 000 Smile
Позачетох се и почвам леко да се притеснявам относно "болежките" които сте срещали до момента при тези колици. Но в следващия момент, мисля че няма дизел след 2003, който да е с евтина поддръжка. Иначе "твърдата" возия не ме плаши, все пак предните ми коли са били Вектра Б и Мазда 323 2.0 DITD 2002 г. Smile Smile Гледам и не виждам какво по-актуално като визия може да си купи човек до 8 000 !
И все пак, от опит - на какво да наблегна за да не пропусна нещо и да се тресна още 2 хилки за да я приведа във форма?! Smile
Благодаря предварително!


Здравей,

колата не е лоша. направи си диагностиката в МП, отсечи ръцете на джамбазина, колкото успееш да смъкнеш цената пр покуката, толкова повече, ще имаш излишък за консумативи и първоначално обслужване.

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#16
JMI Wrote:
volodq1978 Wrote:Здравейте,
за да не пускам излишни теми пиша направо тук:
Днес гледах този убавец : <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11415098115889721&slink=7z3alz">http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=7z3alz</a><!-- m -->
преди два дни е вкаран, чакат му документите от Италия. Имам много добри приятели в МП и ще го карам там на диагностика, ясно ми е че няма как да е на 142 000 Smile
Позачетох се и почвам леко да се притеснявам относно "болежките" които сте срещали до момента при тези колици. Но в следващия момент, мисля че няма дизел след 2003, който да е с евтина поддръжка. Иначе "твърдата" возия не ме плаши, все пак предните ми коли са били Вектра Б и Мазда 323 2.0 DITD 2002 г. Smile Smile Гледам и не виждам какво по-актуално като визия може да си купи човек до 8 000 !
И все пак, от опит - на какво да наблегна за да не пропусна нещо и да се тресна още 2 хилки за да я приведа във форма?! Smile
Благодаря предварително!


Здравей,

колата не е лоша. направи си диагностиката в МП, отсечи ръцете на джамбазина, колкото успееш да смъкнеш цената пр покуката, толкова повече, ще имаш излишък за консумативи и първоначално обслужване.

Поздрави


Докато се ослушвам, хората купуват! Sad
Днес докато бях при колата и я оглеждах, дойде един чичика с каскет и пита дали може да влезне в колата и колко струва, при което джамбазина го приби: " Девет хиляди !" явно разчитайки, че той с интернет не борави, при което чичката се замисли сериозно, а аз си тръгнах! И два часа по-късно обявата я нямаше! Ужас! :evil:
Reply

#17
Нищо не се ядосвай, не е била твоята 50ка! Wink Ще излезе друга и съм сигурен, че ще я хванеш! Не се отказвай от Волвото, просто се качи на едно и после няма да искаш да слезеш! Smile
Volvo For life!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)