The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Още един мераклия за S60 или S80

#31
Външни забележки малки да ... нямам проблем с това. Но външни забележки, вътрешни забележки и неща, където забелязвам аз при положение, че не съм техник преди да я кача в сервиз ми идва в повече Smile

Иначе да със сравнително добър салон малки външни забележки и добър двигател я вземам веднага! Smile

Ще ида да погледна тази.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11405093698397520">http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... 3698397520</a><!-- m -->

но не знам къде да я прегледам .... в Сливен, ако ми допадне.
Reply

#32
Колега надявам се, че не възразяваш, че пиша в твоята тема, но и аз съм като теб. Търся S80 или V50. Бюджета ми е около 10 000лв, искам колата да е с D5 двигател и след 2003г. Вече видях, че 184к.с. за тези пари почти няма, за това май към 163к.с. се насочих, но няма да откажа и 184 Smile.
Надявам се да не пръснеш пари като мен само за разходки в цяла България, един комплект зимни гуми отидоха само за кафета в София, Пловдив,Плевен.
За това реших да се регистрирам и да поискам помощ, от хората тук. ако им попадне качествен автомобил или продават, да пишат Smile. Не съм максималист, козметични забележки ще преживея Smile
Reply

#33
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11410515355394874&slink=7swigp">http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=7swigp</a><!-- m -->
Гледах тази обява. Има дребни кусури, от които най големия е няколко вдлъбнатини на предния капак, като от градушка.
Карах я, по мудна е сегашната ми кола (Митсубиши Галант 2,5 v6), това по принцип не ме притеснява(вече търся лукс). Проблема е, че нямам представа как трябва да върви нормално. Има ли колеги от Шумен? Ще бъда благодарен на тяхната помощ и по възможност да пробвам кола, на която всичко и е наред.
Другия ми въпрос е има ли начин да се диагностицира скоростната кутия, дали върви нормално. Аз за въреи път карах автоматик и всичко ми се видя нормално, но все пак човек, който е карал автоматик, може да забележе нещо.
Reply

#34
Peter Radev Wrote:http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?top...ink=7swigp
Другия ми въпрос е има ли начин да се диагностицира скоростната кутия, дали върви нормално. Аз за въреи път карах автоматик и всичко ми се видя нормално, но все пак човек, който е карал автоматик, може да забележе нещо.

Аз ще ти препоръчам тест на кутията при студен двигател, ако може рано сутрин най-добре; и сега ще ти кажа защо, мойта по някаква причина подритва като е студена, като е топла нищо не се усеща.
Reply

#35
Няколко бързи въпроса Smile
1. Има ли голяма разлика във вървенето на S60 и S80 и двата автомобила с D5 - 163к.с.(Нали имат разлика в теглото и затова питам)
2. Разгледах офертите на мотофое има едни S80. Това, че ги продава мотофое, означава ли, че са обслужени(масла, рмъци и т.н.) и имат ли някаква гаранция автомобилите (4-5 месеца да е но, все пак нещо, не да я взема и докато се прибирам да влезе в авариен режим).
Reply

#36
Peter Radev Wrote:Няколко бързи въпроса Smile
1. Има ли голяма разлика във вървенето на S60 и S80 и двата автомобила с D5 - 163к.с.(Нали имат разлика в теглото и затова питам)
2. Разгледах офертите на мотофое има едни S80. Това, че ги продава мотофое, означава ли, че са обслужени(масла, рмъци и т.н.) и имат ли някаква гаранция автомобилите (4-5 месеца да е но, все пак нещо, не да я взема и докато се прибирам да влезе в авариен режим).

физиката има значение. S80 e с 200 кила отгоре на един и същ двигател. до сто ги прави за 9,5 при 9 и надолу при S60.
Иначе топ скорост и при двете на петстепенна ръчна е 220 Smile
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#37
Peter Radev Wrote:Няколко бързи въпроса Smile
1. Има ли голяма разлика във вървенето на S60 и S80 и двата автомобила с D5 - 163к.с.(Нали имат разлика в теглото и затова питам)
2. Разгледах офертите на мотофое има едни S80. Това, че ги продава мотофое, означава ли, че са обслужени(масла, рмъци и т.н.) и имат ли някаква гаранция автомобилите (4-5 месеца да е но, все пак нещо, не да я взема и докато се прибирам да влезе в авариен режим).

Мисля че са обслужени, гаранция не дават.
Reply

#38
За обслужването проверяваш на място - ако е обслужвана в МП, си върви по график.Ако не е обслужвана при тях и няма история - можеш да поискаш да ти я обслужат.И задължително да я прегледат -и VIDA,и визуално.Ти също трябва да направиш пробно шофиране!Обърни внимание на скоростите,ако са автоматични.Ако всичко е наред,няма шанс да те остави на пътя!И задължително опитай да свалиш от цената!Успех! Wink
Reply

#39
pliva Wrote:За обслужването проверяваш на място - ако е обслужвана в МП, си върви по график.Ако не е обслужвана при тях и няма история - можеш да поискаш да ти я обслужат.И задължително да я прегледат -и VIDA,и визуално.Ти също трябва да направиш пробно шофиране!Обърни внимание на скоростите,ако са автоматични.Ако всичко е наред,няма шанс да те остави на пътя!И задължително опитай да свалиш от цената!Успех! Wink
Имах предвид, щом я продават МП би трябвало да е ослужена сега. Т.е. като я купя сега да не се налага аз да сменям ремъци, масла, ролки. А каква е логиката, да искам те(продавача), да прегледа скоростна кутия, двигател и т.н.
Кой колега работеше в МП? Ще поискам помощ от него.
Reply

#40
Peter Radev Wrote:
pliva Wrote:За обслужването проверяваш на място - ако е обслужвана в МП, си върви по график.Ако не е обслужвана при тях и няма история - можеш да поискаш да ти я обслужат.И задължително да я прегледат -и VIDA,и визуално.Ти също трябва да направиш пробно шофиране!Обърни внимание на скоростите,ако са автоматични.Ако всичко е наред,няма шанс да те остави на пътя!И задължително опитай да свалиш от цената!Успех! Wink
Имах предвид, щом я продават МП би трябвало да е ослужена сега. Т.е. като я купя сега да не се налага аз да сменям ремъци, масла, ролки. А каква е логиката, да искам те(продавача), да прегледа скоростна кутия, двигател и т.н.
Кой колега работеше в МП? Ще поискам помощ от него.
Е,няма логика ако е поддържана при тях и по план и е сменено маслото в двигателя преди 3000 км/примерно/или ангренаж преди 50 000км,сега да ги сменят отново,защото ще си смени собственика!А логиката да искаш да я прегледат/особено ако не са я поддържали те/ е за да си сигурен,че все пак няма проблеми по колата и евентуално какво можеш да очакваш.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)