The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Коя да бъде

#21
Като се замисля по въпроса ти..... защо не си вземеш нещо дето е 4х4 или там нещо си такова.
За сняг ако е нямаш проблеми с 940 в байрите. Но ако смяташ да бъдеш като снегорин - да прокарваш пътя през снега ...!! ще трябва да е джип.
А между другото тая зима изкачвах един проход дето бе затворен.
Бяха минали няколко джипа нагоре, имаше следи много на отказали се поради лед на завойте или преди тях. Е аз бях с нови гуми от най ефтините и нямах никакъв проблем и при изказването и при слизането.
Дори и на леда не ми пробуксува - а беше дълъг ледения път с завоя и лош вираж - общо 15метра на участък.
А нямам тая система " шпер ".
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#22
Efri 740 Wrote:Като се замисля по въпроса ти..... защо не си вземеш нещо дето е 4х4 или там нещо си такова.
За сняг ако е нямаш проблеми с 940 в байрите. Но ако смяташ да бъдеш като снегорин - да прокарваш пътя през снега ...!! ще трябва да е джип.
А между другото тая зима изкачвах един проход дето бе затворен.
Бяха минали няколко джипа нагоре, имаше следи много на отказали се поради лед на завойте или преди тях. Е аз бях с нови гуми от най ефтините и нямах никакъв проблем и при изказването и при слизането.
Дори и на леда не ми пробуксува - а беше дълъг ледения път с завоя и лош вираж - общо 15метра на участък.
А нямам тая система " шпер ".

Аз карам 4x4
Карам дедра турбо инеграле всъщност и тя ходи на всякаде
ама обема и е близко до нулата трябва ми голям багажник а почти всички
с голям такъв са задно - защо ли
Reply

#23
Pa4kata Wrote:почти всички
с голям такъв са задно - защо ли

А де!? :? :| Интересно - Мерцедес Е класа, БМВ 5а серия, Волво 940, Опел Омега - все хубави коли (и един Опел) и все със задно, защо ли?! :wink:
There's someone in my head but it's not me...
Reply

#24
Moxy Wrote:
Pa4kata Wrote:почти всички
с голям такъв са задно - защо ли

А де!? :? :| Интересно - Мерцедес Е класа, БМВ 5а серия, Волво 940, Опел Омега - все хубави коли (и един Опел) и все със задно, защо ли?! :wink:

За Опел Омега не съм съгласен ама за останлите си заслужава.
И пропуснахте да споменете Москвич :lol: :lol: :lol:
Reply

#25
Vermax Wrote:И пропуснахте да споменете Москвич :lol: :lol: :lol:
... за коли говорим... все пак. :lol:
I'd like mornings better if they started later
Reply

#26
Някак си ми се струва,че SAAB е по кола от изброените марки,а пък е с предно предаване.Смятам,че в зимни условия предното има преимущество пред задното предаване.Бих посъветвал колегата да си купи 850AWD и да забрави за случая :rock:
old volvo never die they only go fasterSmile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)