The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Конкурс за Модератори - Коментари

#11
Dodo 155 Wrote:... според мен всичките заслужават позицията!
Е тук не мога да се съглася! Има хора, който с годините са показали, че не са за това!

#12
Да си кажа и аз мнението:
За мен този конкурс за модератори е напълно безмислен и лишен от всякакво основание.
Отделно е прекалено манипулативен и мога лесно да го докажа.
Idea

Казвал съм го и пак ще го сторя.
На този форум му трябват 3-ма, максимум 4-ма модератори.
От сегашните 5 предлагам да отпадне mevdo - най-стария модератор тук.
Доказа своята безполезност с невлизане с акаунта си последователно: първо 10 (десет) дни, а после и 1 (един) месец.
И това в рамките на последните няма и 3 месеца.
Какъв модератор е това???

Да погледнем сега фактите, т.е. реалността.
Към този момент останалите четирима модератори си вършат спокойно работата.
Новакът Dodo 155 е неуморен, има пред себе си комп през целия ден и няма проблеми да следи изкъсо форума.
Cavalera от Варна е в същото положение, но е старо куче и го кара по-спокойно. И не влага толкова емоции.
Тишо е спец в ел.областта, също има комп пред себе си по цял ден и никак не им отстъпва.
Нищо че отвреме-навреме се изпуска с неговото "`Ключ на темата" и "До 24 часа кош".
Уискито от Русе позагуби първоначалния си ентусиазъм отпреди 4 години, поизостана, но и той бди съвестно.
Влиза почти всеки ден.

Извод:
Тези четирима модератори вършат сега всичката работа, не се оплакват от нея, не се преуморяват и най-важното - работят в екип.
Idea
И тук изниква естественият въпрос: Защо са нужни повече модератори на този спокоен форум?

Заключение:
Да бъдем обективни!
Четирима модератори са предостатъчни тук.
Конкурсът за нови модератори е безмислен и ненужен!

Лично мнение на Жоро Терзиев (GT1)
Учредител на Волво клуб България 2006
Клубна карта № 0009
----------------------------------------------
Учредител на Клуб Волво Приятели 2012
----------------------------------------------
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.magisto.com/video/Mw8WNghWECErRUdpYw">http://www.magisto.com/video/Mw8WNghWECErRUdpYw</a><!-- m -->

#13
GT1 Wrote:Да погледнем сега фактите, т.е. реалността.
Към този момент останалите четирима модератори си вършат спокойно работата.
Новакът Dodo 155 е неуморен, има пред себе си комп през целия ден и няма проблеми да следи изкъсо форума.
Cavalera от Варна е в същото положение, но е старо куче и го кара по-спокойно. И не влага толкова емоции.
Тишо е спец в ел.областта, също има комп пред себе си по цял ден и никак не им отстъпва.
Нищо че отвреме-навреме се изпуска с неговото "`Ключ на темата" и "До 24 часа кош".
Уискито от Русе позагуби първоначалния си ентусиазъм отпреди 4 години, поизостана, но и той бди съвестно.
Влиза почти всеки ден.
Жоро, ти да не си Профайлър? :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Дай поне по едно CV да ти изпратим :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Много ми е интересно ако ти си Модератор и някой постоянно и нарочно нарушава правилата, какво ще правиш - ще го галиш по главата и ще му нареждаш "Недей така, моето момче, не е хубаво!" или с твоя експресивен характен, примесен с безконтролност на моменти, ще раздаваш наказания като обезумял? :lol: :lol: :lol:
Понежи си по-голям от мен и следва да си по-мъдър, ще ти дам два житейски съвета, от новака: Отстрани нещата изглеждат лесни и прости, но ... "совите не са това, което са..." и вторият - типично за българина е да прави някакъв анализ, без да знае защо и как, какво ще направи после с получения резултат, как ще го осъществи, да поучава, но реално да е в по-неизгодна позиция и ... става смешен! :lol: :lol: :lol:
С тези две мои заключения не може да не си съгласен, защото те са олицетворение на реалността - политика, медии, култура, образование ... Волво форума, ... навсякъде.
Ако някой ден платформата на този форум позволи по-модерни неща, аз лично съм и за рейтинг на Модераторите, защото това ще е някаква адекватна обратна връзка от потребителите към нас, която ще ни помага да подобрим работата си ... а не просто анализ на някой човек, който дори не е наясно как се прави такъв, нали? Big Grin
Сега недей да се сърдиш и да мислиш как да ми натриеш носа, защото няма смисъл - говорим си нещата както са ... каквото ти специално да кажеш или напишеш за мен - въобще не го отразям, пускам си го покрай ушите :lol: Можеш да ме анализираш, когато се запознаеш лично с мен, обменим вербална комуникация, запознаеш се с моята работа, семейство, хоби и т.н., а не просто защото съм ти изтрил някое мнение, което е било поредната доза интрига, уронваща авторитета на Клуба, негов член или потребител на Форума Wink
Остави профайлърската работа на специалистите, иначе се излагаш, а не веднъж си посочвал възрастта и опита си Wink Трети съвет ...

Cavalera Wrote:
Dodo 155 Wrote:... според мен всичките заслужават позицията!
Е тук не мога да се съглася! Има хора, който с годините са показали, че не са за това!
Не може да отречеш, че са "болни" фенове, активни ... е, с малко забележки към някои хора, но трябва да се дава възможност на всеки, а когато застанат от страната на рефера - мисля, че ще се справят и променят Wink
BG VOLVO Member #00409

#14
Драги господа
Г-н Терзиев ви "умолява ",
да забраните достъпа му до този форум ,че да може да си почине.
Пост като този в темата му е отнел сигурно един час от личното време
(Мнение от GT1 » 31 Яну 2015 01:58 )
Кога спи този потребител?

Не бъдете егоисти и му помогнете ,нали това е волво..идеята

Явно явлението"пристрастяване " към този форум,клуба и т н
изтощават гиганта на българското слово.

Не бъдете лоши драги модератори ,дарете със сън и спокойствие този достолепен господин ,
който помните е един от създателите на клуба и форума ,но който за съжаление страда
вече от тази сладка болест ,от която сме опиянени всички ние .....VOLVO
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди

#15
Темата започна отново да придобива вид, който...

#16
За да всея малко спокойствие,във така разразилите се дебати,ще заявя :
Не зависимо от резултатите,аз се оттеглям от конкурса "Пародия на демокрацията"..Лично и не предубедено мнение.Успех на останалите кандидати.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили

#17
АААААААА Валка не така.Моля ти се.

#18
vil4an76 Wrote:АААААААА Валка не така.Моля ти се.
И аз мисля,че не е редно!Все пак доста хора ти гласувахме доверие!

#19
Аз се чудя защо във Франция и Испания има сериозни бури с градушка и ветрове.
А то нови модератори ще си имаме . Дотук с шегите .
Пожелавам на моите фаворити да станат модератори . Гласувах за тях .
Искаше ми се повечко технически грамотни хора да има, но и тези мисля ,че ще се справят .
Дано да е за добро, че досегашните изобщо ги нямаше никакви . Мое мнение .
Мисля да спра до тук, че ако продължа, пак ще има БАН-ове.
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ

#20
Съжалявам Приятели и дълбоко оценявам Вашата подкрепа.Сигурен съм,че съм Ви разочаровал,но ще наблегна на други полезни дейности в свободното си време.
Не да чета едно и също във времето,а после да се опитваме да ловим мишки в полето на любимият ни форум.
Бил съм модератор,като член на УС.Бях и редови член,както и ще си остана като такъв,ако ми позволи времето и възможностите.
Нека дейни и способни хора да застанат на това отговорно място и да си вършат работата по съвест.
Факт,че тази тема съществува,значи търпението и демокрацията са достигнали до такова ниво,че не ни пука кой е сред нас,как се изказва и защо въобще има достъп.
Поздрави и дано не съм пропуснал нещо важно.
Още веднъж благодаря за доверието Ви!

Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)