The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос за закупуване на спирачни дискове

#21
Мистерията е разбулена ... Smile
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#22
След като смених дисковете с по-малкия размер мисията е успешна. Проблеми създадоха най-вече болтовете на носача/скобата, но с търпение и упоритост (и WD40) ги преборих. Изчистих доста мизерия от всички части, дано сега джантите се цапат по-малко. Ако някой има конкретен въпрос по процедурата с удоволствие ще споделя моят опит докато всичко е прясно. Още веднъж благодаря за съветите и помощта!
Reply

#23
Колега,
доволен ли си от качеството на частите от френския сайт mister-auto (имат и БГ версия)? При тях излиза най-ниска цената за дискове и накладки (доставката ще е безплатна за повече от 300лв поръчка), но не знам дали няма да са ментета (то и тук като ги взема с 30-40% по-висока цена гаранцията пак е франция Smile ). По други форуми има и положителни и отрицателни мнения, та мнение от волво човек ще ми е от голяма полза. Благодаря!
V70, 2015, B5204T9, Bi-fuel CNG
S60, 2006, B5244SG, Bi-fuel CNG
Reply

#24
Аз поръчах от немския сайт. Имаше период на чакане да им ги доставят до не знам си къде от не знам си къде (от един до друг склад вероятно, може и да идват от Франция както казваш до някакъв разпределителн пункт в Германия), а след това вече нормално 2-3 дни доставка. Интересното беше, че ми се наложи да върна един комплект, защото бях сгрешил размера, и поръчах друг. Звънях им, и веднага като ми заговориха на немски познах, че са земляци Big Grin Та се разбрахме много точно на български. Относно самите спирачки - не съм експерт, изглеждат ми оригинални. Имаха си книжка, холограмна лепенка на кашончетата, надписи по самите дискове и накладки. Всичко си пасна много точно и не забелязах никакви външни дефекти. Бяха си леко мазни както си трябва, почистих ги и след това не съм забелязал нищо особено нито докато ги разработвах, нито след това. От там си поръчвах още чистачки (някакви Болк, сигурно тяхна марка, биват), разни течности и т.н. По мое мнение няма шашми.
Reply

#25
Здравей,
Благодаря ти за информацията.
Поръчах ги от там и ще пиша тук като дойдат нещата. Дано си заслужава разликата в цената и седмицата в повече чакане.
V70, 2015, B5204T9, Bi-fuel CNG
S60, 2006, B5244SG, Bi-fuel CNG
Reply

#26
Аз си поръчах от там Колега, кабели за свещи и предни накладки. Кабелите бяха едно към едно с оригиналните BOUGICORD, даже Volvo пишеше на тях и накладките ATE оригиналдъ с холограмна лепенка. С две думи много съм доволен. От Франция пристигнаха нещата та чаках две седмици.
VOLVO 850 GLT 2.0Turbo avtomatik 1996g.
Reply

#27
jtboev Wrote:Здравей,
Благодаря ти за информацията.
Поръчах ги от там и ще пиша тук като дойдат нещата. Дано си заслужава разликата в цената и седмицата в повече чакане.
Мислех, че само проучваш засега. Пращат ми постоянно писма с отстъпки, тези дни имаше няколко процента както и безплатно лед фенерче. Ако бях разбрал щях да ти дам кодовете ... Другия път кажи преди да поръчаш - ако случайно пак имам нещо да ти кажа Smile
Reply

#28
Колеги,
днес сутринта пристигнаха дисковете и накладките - един ден по-рано от обявения като ги поръчах - дойдоха с Български пощи, а от онлайн тракинга се видя, че са тръгнали от Белгия. Всичко изглежда оригинално АТЕ - в кутийки със книжки вътре, лепенки и стикери. Дисковете са с някакво покритие и са сухи. Накладките изглеждат меки, което според мен е добре. В събота ще ги монтирам и ще видя дали дали не съм объркал някой парт номер Big Grin (дано не съм). За мен сайта вече е проверен лично.
Поздрави на всички
V70, 2015, B5204T9, Bi-fuel CNG
S60, 2006, B5244SG, Bi-fuel CNG
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)