The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
новобранец

#11
Cavalera Wrote:скоро и при мен ще си ми е В 40ката ми и искам да съм подготвен по въпроса с членството - та как стои въпроса с подаването на молби за варненци



Отиваш на следващата среща във Варна и там момчетата ще ти кажат всичко , а може при тях да има и бланки за членство.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#12
Cavalera Wrote:скоро и при мен ще си ми е В 40ката ми и искам да съм подготвен по въпроса с членството - та как стои въпроса с подаването на молби за варненци



Отиваш на следващата среща във Варна и там момчетата ще ти кажат всичко , а може при тях да има и бланки за членство.


Attached Files
.pdf   turbocharger_control_system.pdf (Size: 239.96 KB / Downloads: 1)
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#13
Cavalera Wrote:скоро и при мен ще си ми е В 40ката ми и искам да съм подготвен по въпроса с членството - та как стои въпроса с подаването на молби за варненци
приятелю!ако си от Варна и околностите ,просто нямаш грижа да станеш един от нас.попрочети в "срещи на клуба"наблегни на "срещи от третия вид "и ако се досещаш с какви хора ще си имаш работа просто прати едно Л>С с телефона си и очаквай до 1 минута аз или Мевдо или на когото си писал да ти се обади.Добре дошъл и приятно прекарване с нас!
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#14
Cavalera Wrote:скоро и при мен ще си ми е В 40ката ми и искам да съм подготвен по въпроса с членството - та как стои въпроса с подаването на молби за варненци
приятелю!ако си от Варна и околностите ,просто нямаш грижа да станеш един от нас.попрочети в "срещи на клуба"наблегни на "срещи от третия вид "и ако се досещаш с какви хора ще си имаш работа просто прати едно Л>С с телефона си и очаквай до 1 минута аз или Мевдо или на когото си писал да ти се обади.Добре дошъл и приятно прекарване с нас!
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#15
Приятелю,това е една невероятна комбинация,от невероятни хора,и благородно ти завиждам че можеш да си с тях на всяка среща :wink:
Поздрави приятели :wink:
Reply

#16
Приятелю,това е една невероятна комбинация,от невероятни хора,и благородно ти завиждам че можеш да си с тях на всяка среща :wink:
Поздрави приятели :wink:


Attached Files Thumbnail(s)
               
Reply

#17
благодаря за отзивите ще следя за инфо за следващата среща и с кеф ще се включа
Reply

#18
благодаря за отзивите ще следя за инфо за следващата среща и с кеф ще се включа


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#19
Willie Wrote:Живот и здраве, ако нещата се развият по план, на следващата варненска среща отново ще има Софийско присъствие Big Grin [-o<

А дано да вървят тогава нещата ние във Варна гости приемаме винаги, всеки желаещ е добре дошъл :wink: :wink: :wink: пък и сега му е времето да идвате хем и по един плаж може да си спретнете хем да се видим :lol: :lol: :lol:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#20
Willie Wrote:Живот и здраве, ако нещата се развият по план, на следващата варненска среща отново ще има Софийско присъствие Big Grin [-o<

А дано да вървят тогава нещата ние във Варна гости приемаме винаги, всеки желаещ е добре дошъл :wink: :wink: :wink: пък и сега му е времето да идвате хем и по един плаж може да си спретнете хем да се видим :lol: :lol: :lol:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)