The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Моля за малко помощ, парното духа само студено!?!

#21
След смяната на термостата вече имам парно. Явно това е бил проблема.

Mihov написа "Колеги къде се намира термостата за да го сменя ? "

Доколкото видях мястото му е в левия край под декоративния пластмасов капак.[/quote]
V40 98g 1.6-16v
Reply

#22
След смяната на термостата вече имам парно. Явно това е бил проблема.

Mihov написа "Колеги къде се намира термостата за да го сменя ? "

Доколкото видях мястото му е в левия край под декоративния пластмасов капак.[/quote]
V40 98g 1.6-16v
Reply

#23
Valio Wrote:...мястото му е в левия край под декоративния пластмасов капак...
[/quote]


Благодаря , ама май при мен е вдясно от двигателя ( дизел ) , леко извън габаритите на капака. Мисля да атакувам оттам , дано да съм прав ...
Smile
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#24
Valio Wrote:...мястото му е в левия край под декоративния пластмасов капак...
[/quote]


Благодаря , ама май при мен е вдясно от двигателя ( дизел ) , леко извън габаритите на капака. Мисля да атакувам оттам , дано да съм прав ...
Smile


Attached Files
.doc   Doc1.doc (Size: 153 KB / Downloads: 1)
.doc   Doc1.doc (Size: 153 KB / Downloads: 0)
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#25
Колеги Здравейте,

имах абсолютно същия проблем с нямането на топло.
НЕ си купувайте транзистора от МПф - твърде скъп е, а и е най обикновен който се използва и за други модели коли , а и може даже да се намери в "соц" магазинн за електрически джаджи Smile и струва 12лв.
Просто вземете стария и го покажете и ще ви дадат същия.

Ако не намерите: евентуално ще си продавам В40 '97 1.9 ТД на части!!!

Ще ви споделя в сряда Smile

Поздрави
Smile

п.п. ... и моля Ви - не прибягвайте към МПф за всичко, има много добри фирми които внасят читави части на РАЗУМНИ цени!
Reply

#26
Колеги Здравейте,

имах абсолютно същия проблем с нямането на топло.
НЕ си купувайте транзистора от МПф - твърде скъп е, а и е най обикновен който се използва и за други модели коли , а и може даже да се намери в "соц" магазинн за електрически джаджи Smile и струва 12лв.
Просто вземете стария и го покажете и ще ви дадат същия.

Ако не намерите: евентуално ще си продавам В40 '97 1.9 ТД на части!!!

Ще ви споделя в сряда Smile

Поздрави
Smile

п.п. ... и моля Ви - не прибягвайте към МПф за всичко, има много добри фирми които внасят читави части на РАЗУМНИ цени!
Reply

#27
Ех, че е хубаво да го има този клуб.
Тази вечер влязох с намерение да питам за същия проблем и Бум, ето ти отговори. Макар при мен парното да си духа топло, от известно време на дълъг път температурата на двигателя пада драстично (стигала е до 45 градуса при 130 км/ч!!!). В такива мигове и парното започна да застудява. А се сетих, че преди някой месец забелязах да примигват лампичките на климатика и за въздуха в купето за по двайсетина сек но тогава не обърнах внимание.
Значи е термостата. А, от къде си го взехте да отида още утре и да ми го сменят, че когато "сняг забрЪска, що ще правим нии зимЪска?" :lol:
Reply

#28
Ех, че е хубаво да го има този клуб.
Тази вечер влязох с намерение да питам за същия проблем и Бум, ето ти отговори. Макар при мен парното да си духа топло, от известно време на дълъг път температурата на двигателя пада драстично (стигала е до 45 градуса при 130 км/ч!!!). В такива мигове и парното започна да застудява. А се сетих, че преди някой месец забелязах да примигват лампичките на климатика и за въздуха в купето за по двайсетина сек но тогава не обърнах внимание.
Значи е термостата. А, от къде си го взехте да отида още утре и да ми го сменят, че когато "сняг забрЪска, що ще правим нии зимЪска?" :lol:
Reply

#29
incheto Wrote:Колеги Здравейте,

имах абсолютно същия проблем с нямането на топло.
НЕ си купувайте транзистора от МПф - твърде скъп е, а и е най обикновен който се използва и за други модели коли , а и може даже да се намери в "соц" магазинн за електрически джаджи Smile и струва 12лв.
Просто вземете стария и го покажете и ще ви дадат същия.

Ако не намерите: евентуално ще си продавам В40 '97 1.9 ТД на части!!!

Ще ви споделя в сряда Smile

Поздрави
Smile

п.п. ... и моля Ви - не прибягвайте към МПф за всичко, има много добри фирми които внасят читави части на РАЗУМНИ цени!




Привет
при мен се появи проблем с вентилатора на парното (не трагва въобще), дали не е свързано с термостата. В М.П. ми искат 150лв. за диагностока на климатична система. не е ли множко.
Reply

#30
incheto Wrote:Колеги Здравейте,

имах абсолютно същия проблем с нямането на топло.
НЕ си купувайте транзистора от МПф - твърде скъп е, а и е най обикновен който се използва и за други модели коли , а и може даже да се намери в "соц" магазинн за електрически джаджи Smile и струва 12лв.
Просто вземете стария и го покажете и ще ви дадат същия.

Ако не намерите: евентуално ще си продавам В40 '97 1.9 ТД на части!!!

Ще ви споделя в сряда Smile

Поздрави
Smile

п.п. ... и моля Ви - не прибягвайте към МПф за всичко, има много добри фирми които внасят читави части на РАЗУМНИ цени!




Привет
при мен се появи проблем с вентилатора на парното (не трагва въобще), дали не е свързано с термостата. В М.П. ми искат 150лв. за диагностока на климатична система. не е ли множко.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)