The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Смяна на десен с ляв волан - цена ?

#41
Ето друга идея: Big Grin

[Image: changedplaceofsteeringwpl3.jpg]
[Image: volvo2ya5.gif]
Reply

#42
Ето друга идея: Big Grin

[Image: changedplaceofsteeringwpl3.jpg]
[Image: volvo2ya5.gif]
Reply

#43
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Bubsan изби рибата с това Big Grin Big Grin Big Grin
От моя личен опит (да карам в Англия с ляв волан де, не съм пробвал десен волан, защото ме побиват тръпки само като си помисля, че скоростния лост ще ми е в "другата" ръка....) единственият проблем е при изпреварване на първокласен път, защото на магистрала няма проблем, поглеждаш си в далечното огледало и си перкаш.
И аз едно време имах подобни мисли, защото в GB сегашната ми кола щеше да ми излезе почти наполовина, но...не си е работа!
Дибре, че си се отказал, преди да си си сложил таралеж в гащите, както отбеляза някой по-нагоре Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#44
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Bubsan изби рибата с това Big Grin Big Grin Big Grin
От моя личен опит (да карам в Англия с ляв волан де, не съм пробвал десен волан, защото ме побиват тръпки само като си помисля, че скоростния лост ще ми е в "другата" ръка....) единственият проблем е при изпреварване на първокласен път, защото на магистрала няма проблем, поглеждаш си в далечното огледало и си перкаш.
И аз едно време имах подобни мисли, защото в GB сегашната ми кола щеше да ми излезе почти наполовина, но...не си е работа!
Дибре, че си се отказал, преди да си си сложил таралеж в гащите, както отбеляза някой по-нагоре Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#45
Аз бих и пробвал да покарам ако има [Image: carleftred.gif]
[Image: volvo2ya5.gif]
Reply

#46
Аз бих и пробвал да покарам ако има [Image: carleftred.gif]
[Image: volvo2ya5.gif]
Reply

#47
BOYCH Wrote:Съвета също ми е: не си купувай такава кола и я забрави. Имаш все още избор!

Ако няма да ходиш в Кипър или в Английско - не ти трябва.
Има достатъчно предложения за "леви" волани.
Ако цената е ... по-тънка, със сигурност в последствие ще ти излезе нещо по-дебело!
И не забравяй и че фаровете са също "за дясно" движение, т.е. и тях трябва да смениш!

Както казва GT1, кратко и кротко:
не се лакоми и забрави!


ne e problem desniq volan... osobeno za gradsko dvijenie . ot 1 godina karam i mi e lesno.. moje bi za6toto e avtomatik de. ama i s ry4na se svikva.. ni6to rabota
Reply

#48
BOYCH Wrote:Съвета също ми е: не си купувай такава кола и я забрави. Имаш все още избор!

Ако няма да ходиш в Кипър или в Английско - не ти трябва.
Има достатъчно предложения за "леви" волани.
Ако цената е ... по-тънка, със сигурност в последствие ще ти излезе нещо по-дебело!
И не забравяй и че фаровете са също "за дясно" движение, т.е. и тях трябва да смениш!

Както казва GT1, кратко и кротко:
не се лакоми и забрави!


ne e problem desniq volan... osobeno za gradsko dvijenie . ot 1 godina karam i mi e lesno.. moje bi za6toto e avtomatik de. ama i s ry4na se svikva.. ni6to rabota
Reply

#49
az si go nabih s edna s80-tka kam 5000lv shte mi izleze obrashtaneto i oshte ne e zglobena a tragnahme ot 2000lv taka me izlagaha i mene-choveka proveril 500-600lv trud i oshte tolkova chasti s dve dumi ako niakoi e reshil da si go obrashta moje da zvane 0888-90-33-27 da mu obiasnim v kakav film sam se vkaral da ne govorim che kolata ia praviat na 200km ot sofia i sam hodil veche kam 10-pati do tam ----------------------aide sas zdrave che me hvashtat ludite kato mislia za 80-kta
По добре късно, от колкото никога
VOLVO 142 CUPE 65kw 1980g.                                                                                           VOLVO 144 65kw 1970g.                                                                                                   VOLVO 855 T5R 211ks. 1996g
VOLVO 960 178ks 1996g.                                                                                                         VOLVO 855R за части.
VOLVO FOR LIFE
Reply

#50
a na kolegata s desnia volan-------ako karash v sofia po 100km na den shte gi karash 24h izvan gradsko sam ia karal 215vh ama gradsko nestava i s edna treta
По добре късно, от колкото никога
VOLVO 142 CUPE 65kw 1980g.                                                                                           VOLVO 144 65kw 1970g.                                                                                                   VOLVO 855 T5R 211ks. 1996g
VOLVO 960 178ks 1996g.                                                                                                         VOLVO 855R за части.
VOLVO FOR LIFE
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)