The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Така ли се монтира жилото на съединителя?

#31
kingvolvo Wrote:...но го направих и аз забелязах че след това педала стой с около 22.5 см по горе. Оказа се че това е нормално...


Smile :lol: Big Grin E, чак пък 22cm?!? - а-а-ааа, печатна грешка...

kingvolvo Wrote:...ако имаш проблеми и мога да ти дам онлайн съвет...

Темата е поостаряла вече... НО БЛАГОДАРЯ! 8) (Да се надяваме, че няма да се наложи!?)
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply

#32
kingvolvo Wrote:...но го направих и аз забелязах че след това педала стой с около 22.5 см по горе. Оказа се че това е нормално...


Smile :lol: Big Grin E, чак пък 22cm?!? - а-а-ааа, печатна грешка...

kingvolvo Wrote:...ако имаш проблеми и мога да ти дам онлайн съвет...

Темата е поостаряла вече... НО БЛАГОДАРЯ! 8) (Да се надяваме, че няма да се наложи!?)
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply

#33
извинявам се за печатната грешка Smile 2.5 см :oops:
дано не се наложи
но ако все пак имаш нужда от помощ ще бъда на твое разположение от дистанция със съвети
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#34
извинявам се за печатната грешка Smile 2.5 см :oops:
дано не се наложи
но ако все пак имаш нужда от помощ ще бъда на твое разположение от дистанция със съвети
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#35
ЗДРАВЕЙТЕ! и не се сърдете-ЗА ТОВА,което ще кажа!
ТОВА СИ Е МОЕ МНЕНИЕ ЗА МОДЕЛА-440...

Пиша в тази тема ,защото става дума за съединители и жила!
Е.... Confusedhock: мършави са четворките откъм това..../аз имам две/
няма нормална кола/дори и лада да вземем за пример...
двата педала си стоят в една равнина/височина/
и един милиметър при нашия модел -да е фатален!
жилото-то си има ход/дължината-какво от това?/-хода е важен!
от към педала -жилото се нанизва на една остичка,която има една упорна точка и стърчи/често се чупи точно тази остичка/или ако се изкриви-води до претриване и късане на жилото.../6 мм. е резбата и!/
Е 12 години карах 345 модел...без да сменя нито съединител-ни жило
а 440-то се явява кошмар!
може и да има някаква тънка истина ,която съм изтървал..,но както виждам-вс.страдат от това!
АКО НЯКОЙ има нови идеи-ще е в помощ-на МН.КОЛЕГИ!
460
Reply

#36
ЗДРАВЕЙТЕ! и не се сърдете-ЗА ТОВА,което ще кажа!
ТОВА СИ Е МОЕ МНЕНИЕ ЗА МОДЕЛА-440...

Пиша в тази тема ,защото става дума за съединители и жила!
Е.... Confusedhock: мършави са четворките откъм това..../аз имам две/
няма нормална кола/дори и лада да вземем за пример...
двата педала си стоят в една равнина/височина/
и един милиметър при нашия модел -да е фатален!
жилото-то си има ход/дължината-какво от това?/-хода е важен!
от към педала -жилото се нанизва на една остичка,която има една упорна точка и стърчи/често се чупи точно тази остичка/или ако се изкриви-води до претриване и късане на жилото.../6 мм. е резбата и!/
Е 12 години карах 345 модел...без да сменя нито съединител-ни жило
а 440-то се явява кошмар!
може и да има някаква тънка истина ,която съм изтървал..,но както виждам-вс.страдат от това!
АКО НЯКОЙ има нови идеи-ще е в помощ-на МН.КОЛЕГИ!
460
Reply

#37
и аз съм мислил над този въпрос ... като цяло системата е направена хитро и опростена
честото късане може да е породено от несъосноста на педала и петленцето на което се закача жилото
мисля че това е причината
разбира се изключвам онази ситуация при която купуваш някакво некачествено жило и пъпката се троши като солета
а за положението на педала на съедините и аз се очудих при първата смяна Smile смях се чесах се по главътъ Smile оказа се че си е надигнат спрямо спирачката и газта Smile
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#38
и аз съм мислил над този въпрос ... като цяло системата е направена хитро и опростена
честото късане може да е породено от несъосноста на педала и петленцето на което се закача жилото
мисля че това е причината
разбира се изключвам онази ситуация при която купуваш някакво некачествено жило и пъпката се троши като солета
а за положението на педала на съедините и аз се очудих при първата смяна Smile смях се чесах се по главътъ Smile оказа се че си е надигнат спрямо спирачката и газта Smile
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#39
И аз вчера сменях жило при Жоро.По-точно той ми го смени щото аз не успях.Но на съединителя го закачих аз.Та като го натегна около 2 см над спирачката и нещо почва да скърца.Успокойте ме че е от пружината на педала, а не закача самото жило някъде.Страх ме е да не се скъса пак
Reply

#40
И аз вчера сменях жило при Жоро.По-точно той ми го смени щото аз не успях.Но на съединителя го закачих аз.Та като го натегна около 2 см над спирачката и нещо почва да скърца.Успокойте ме че е от пружината на педала, а не закача самото жило някъде.Страх ме е да не се скъса пак
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)