The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Поставяне на климатик на Волво 440?

#11
Smile (жега) имах предвит 4е сам довеолен и от обикновеното парно и си даржи доста топло в колата а кога иска6 и студено 8) а за климатика 4естно един ПР има на колата не осетих никаква разлика !!!! :wink: е да моята трябва да загрее но това става барзо така 4е ........... мяма голямо зна4ение Big Grin
Reply

#12
..... а и с тия клима.... неможеш да пушиш или да си гледаш звездите :wink:
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#13
Efri 740 Wrote:..... а и с тия клима.... неможеш да пушиш или да си гледаш звездите :wink:


Опааааа Някой не пушат Big Grin а за звездите трябва да обърнем темата в "Как да си изрежа дупка за шибидах?" Big Grin

ПП:Климатика си е Голяма екстра,но не си заслужава да се дават толкова пари.И аз мислих да слагам ама реших 4е има къде къде по важни не6та.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#14
salih Wrote:Smile (жега) имах предвит 4е сам довеолен и от обикновеното парно и си даржи доста топло в колата а кога иска6 и студено 8) а за климатика 4естно един ПР има на колата не осетих никаква разлика !!!! :wink: е да моята трябва да загрее но това става барзо така 4е ........... мяма голямо зна4ение Big Grin
С климатика не можеш да се топлиш, затова не усещаш разликата Wink
А за лятото си е необходима глезотийка Smile
Reply

#15
Единственото предимство на климатика на S40ката пред парното/студеното на ладата е, че въздухът е много по-свеж и ободряващ. Само да уточним - климатикът само се ползва за изстудяване (не за затопляне), а климатроникът поддържа зададената температура (независимо дали трябва да затопля или охлажда). Хубава екстра си е климатроникът, но.... Когато пусна климатик се вижда съвсем леко трепване на стрелката на оборотомера. Все пак се отразява и на разхода. На фордчето шибидах-а е супер за охлаждане - много добра екстра. Завиждам на сашо, за това, че има и климатроник и шибидах - както той ми беше казал преди време - истинска рядкост е това.

Относно лятото и хладта в колата благодарение на климатика/климатроника - има случаи на катастрофи, поради заспиване на водача. Причината - хладта в горещият ден вътре в колата и усещането за размазаност и мързел :lol: А често се споменава за схващане на пътниците - е нека някой да отвори джама на дълъг път и да го надуха - да видим дали няма да е по-схванат после.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#16
s0me0ne Wrote:Единственото предимство на климатика на S40ката пред парното/студеното на ладата е, че въздухът е много по-свеж и ободряващ. ...после.
При външна темепература от 10 градуса - добре, а при 35-40?
Reply

#17
Kespanok 460 Wrote:ПП:Климатика си е Голяма екстра

К`во викаш???? :lol: :lol: :lol:
Reply

#18
crazy_dude Wrote:
Kespanok 460 Wrote:ПП:Климатика си е Голяма екстра

К`во викаш???? :lol: :lol: :lol:


ХА ХА ХА ХА викам 4е е готино ама не климатика върти двигателя Big Grin Big Grin


Кофти е да имаш климатик и да не можеш да запалиш Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#19
На следващата среща ще се дръпна с теб с пуснат климатик, ако искаш и каравана отзад ще закача, но пак ще си номер двеееееееее!

П.П. Е, ще трябва да ме бутнеш да запаля, разбира се :twisted:
Reply

#20
crazy_dude Wrote:На следващата среща ще се дръпна с теб с пуснат климатик, ако искаш и каравана отзад ще закача, но пак ще си номер двеееееееее!

П.П. Е, ще трябва да ме бутнеш да запаля, разбира се :twisted:


Е разбира се че няма да се драпнем,че като те знам какъв шофъор си напрао :twisted: ше земеш да ме целнеш на правата и после ще се наложи да те хвана за гръцмуля :lol: :lol:


ПП:Ще те бутна ако ми се подмажеш с 10 литра 98 хахахаха
Orion - High Performance Car Audio
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)