The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Трудно палиме...

#31
За много години Smile И мойте май са заминали - подгрява по половин 4ас, 4акам да подгрее 2 пъти и пак попревърта няколко оборота..... дали е от тях.... къде продават свещи и колко струват ? (в-40)
ДО КАТО ПОСТИГНЕМ ЦЕЛТА СИ, ЩЕ ОТИДАТ И НЕВИННИ ХОРИЦА
Reply

#32
За много години Smile И мойте май са заминали - подгрява по половин 4ас, 4акам да подгрее 2 пъти и пак попревърта няколко оборота..... дали е от тях.... къде продават свещи и колко струват ? (в-40)
ДО КАТО ПОСТИГНЕМ ЦЕЛТА СИ, ЩЕ ОТИДАТ И НЕВИННИ ХОРИЦА
Reply

#33
Трудно се разбира мисълта ти.
Я пак повтори какво става?
Трябва след първото подгряване да пали от раз.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#34
Трудно се разбира мисълта ти.
Я пак повтори какво става?
Трябва след първото подгряване да пали от раз.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#35
ne pali ot raz sutrin - трябва да повъртя стартера около 5-6 секунди. не е както трябва Smile мисълта ми беше - ако свещите не са няква сериозна сума - направо да си смня всички без да му мисля....
ДО КАТО ПОСТИГНЕМ ЦЕЛТА СИ, ЩЕ ОТИДАТ И НЕВИННИ ХОРИЦА
Reply

#36
ne pali ot raz sutrin - трябва да повъртя стартера около 5-6 секунди. не е както трябва Smile мисълта ми беше - ако свещите не са няква сериозна сума - направо да си смня всички без да му мисля....
ДО КАТО ПОСТИГНЕМ ЦЕЛТА СИ, ЩЕ ОТИДАТ И НЕВИННИ ХОРИЦА
Reply

#37
IntruderO Wrote:ne pali ot raz sutrin - трябва да повъртя стартера около 5-6 секунди. не е както трябва Smile мисълта ми беше - ако свещите не са няква сериозна сума - направо да си смня всички без да му мисля....
Не му мисли ами си купувай, след като си установил че има изгоряли.
В големия студ при -10гр. запалих от раз. Дни преди това с две изгорели нещеше да запали.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#38
IntruderO Wrote:ne pali ot raz sutrin - трябва да повъртя стартера около 5-6 секунди. не е както трябва Smile мисълта ми беше - ако свещите не са няква сериозна сума - направо да си смня всички без да му мисля....
Не му мисли ами си купувай, след като си установил че има изгоряли.
В големия студ при -10гр. запалих от раз. Дни преди това с две изгорели нещеше да запали.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#39
IntruderO Wrote:ne pali ot raz sutrin - трябва да повъртя стартера около 5-6 секунди. не е както трябва Smile мисълта ми беше - ако свещите не са няква сериозна сума - направо да си смня всички без да му мисля....

Цените почват от 10-ина лева. На мен ми избраха EYQUEM @ 15лв./бройка; x 4 => 60 кинта! (скъпо ли ти е?). Но все още не съм ги сменил всичките по технически причини... :oops:

Добре, де - чатнах как да стане, но напоследък ми липсваха климатични условия! :lol:
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply

#40
IntruderO Wrote:ne pali ot raz sutrin - трябва да повъртя стартера около 5-6 секунди. не е както трябва Smile мисълта ми беше - ако свещите не са няква сериозна сума - направо да си смня всички без да му мисля....

Цените почват от 10-ина лева. На мен ми избраха EYQUEM @ 15лв./бройка; x 4 => 60 кинта! (скъпо ли ти е?). Но все още не съм ги сменил всичките по технически причини... :oops:

Добре, де - чатнах как да стане, но напоследък ми липсваха климатични условия! :lol:
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)