The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
мотора резонира с купето

#11
Ела на срещата - там на живо ще е по лесно да се чуе, от няколко човека и да се умува на място.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#12
raxell Wrote:Писах още в първия си пост че всичко е проверено , остава да е някакъв менте притискателен диск , ако и това не е назнам :chain:

На място резонира ли или само в движение? Ако е от диска просто натискаш съединителя и даваш газ.


Attached Files Thumbnail(s)
                   
Reply

#13
Правилно , ако е от диска (феродовия , не притискателния :wink: ) съвета ти е точен , ще дойда на срещата Big Grin
Колкото повече , толкова повече
Reply

#14
vesko_hard Wrote:Това май си е проблем на повечето от тази серия, и аз карам 460 GLE /1991 мотор 1.7 пълна инжекция и го имам същия проблем, но не съм се занимавал още да го локализирам. Дано някй даде по-точна информация по случая ако ли не то почвам аз да се мъча сам! Smile

Май ще излезеш прав за проблема , в смисъл че е характерен за модела .

Започна ли да го бориш ? :wink:
Колкото повече , толкова повече
Reply

#15
vesko_hard Wrote:Това май си е проблем на повечето от тази серия, и аз карам 460 GLE /1991 мотор 1.7 пълна инжекция и го имам същия проблем, но не съм се занимавал още да го локализирам. Дано някй даде по-точна информация по случая ако ли не то почвам аз да се мъча сам! Smile

Май ще излезеш прав за проблема , в смисъл че е характерен за модела .

Започна ли да го бориш ? :wink:
Колкото повече , толкова повече
Reply

#16
Абе то борбата е лесна ама се опира до средства. До колкото гледм при мен проблема е от тампоните на двигателя. Кофтито е че на външен вид като ги гледам май всичките са си заминали, а нови са луда космическа цифра. А и като потегля колата се чува едно клопане, което според мен пак е от тампон, тъй като целия двигател се отмества малко, но цената на трите тампона е колкото на половината ми кола Sad така че зза сега съм отложил отстраняването на проблема.
------------------------------------------------------
Volvo 460 GLE 1,7i 105HP 1991
Reply

#17
Абе то борбата е лесна ама се опира до средства. До колкото гледм при мен проблема е от тампоните на двигателя. Кофтито е че на външен вид като ги гледам май всичките са си заминали, а нови са луда космическа цифра. А и като потегля колата се чува едно клопане, което според мен пак е от тампон, тъй като целия двигател се отмества малко, но цената на трите тампона е колкото на половината ми кола Sad така че зза сега съм отложил отстраняването на проблема.
------------------------------------------------------
Volvo 460 GLE 1,7i 105HP 1991
Reply

#18
за да се разбере дали е скъсан тампона са ми казвали че трябва да изрежеш колата примерно на втораи след това рязко пускаш газта... ако имало скъсан тампон на мотора щяла да дръпне настрани.
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#19
за да се разбере дали е скъсан тампона са ми казвали че трябва да изрежеш колата примерно на втораи след това рязко пускаш газта... ако имало скъсан тампон на мотора щяла да дръпне настрани.
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#20
Shubert Wrote:за да се разбере дали е скъсан тампона са ми казвали че трябва да изрежеш колата примерно на втораи след това рязко пускаш газта... ако имало скъсан тампон на мотора щяла да дръпне настрани.

Това важи за скъсан тампон на носача или в по малка степен на макферсона , в случая дискутираме тампоните на мотора :wink:
Колкото повече , толкова повече
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)