The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Не пали, гасне, гърми, пука, мирише на бензин... ОПРАВЕНО!

#71
Край!
Оправих го. Датчика за ъглови импулси беше здрав, но се беше лепнала една метална стружка на него, което значи че тотално е обърквала работата му. Изчистих, монтирах и колата работи като часовник!
Благодаря на всички и на Радо за помощта!
Аз също съм насреща ако някой има нужда от съвет или да се заровим под някоя колица Smile
Reply

#72
Край!
Оправих го. Датчика за ъглови импулси беше здрав, но се беше лепнала една метална стружка на него, което значи че тотално е обърквала работата му. Изчистих, монтирах и колата работи като часовник!
Благодаря на всички и на Радо за помощта!
Аз също съм насреща ако някой има нужда от съвет или да се заровим под някоя колица Smile
Reply

#73
Намерих тази тема и за да не отварям нова ще активирам тази.
Ето какъв е проблема :
Колата / 440/1,7/1989/ твърдо отказва да запали.
До тук :
1. Сктандартните ел.одозрени : комутатор,бубина,капачка-палец,кабели,свещи /сменени/, холов датчик са със сериозно алиби - има искра на всеки цилиндър
2.За горивото - имаше проблем с налягането на ГНП-то - 1,5 атм. от необходими 4,3 атм. / съответно смених ГНП-то??
Дюзи-тези гадове не "пускат" гориво !?!. До тях стига управляващ сигнал но нямам достатъчно добър мултицет за да проследя сигнала. Проверявам и релетата "под жабката" /на помпата и управлението на дюзите/ за сега обаче....
Молба всяка читава схема и опит ще ми е от полза !
Предварително благодаря !
Reply

#74
здравей kondor.и аз имах такъв проблем.но смених капачка и палец и се оправи
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)