The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с температура

#21
При каране на дълъг път перката не влияе върху температурата на ДВГто. Smile
Тя служи за охлаждане на ДВГто при работа на място.
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#22
При каране на дълъг път перката не влияе върху температурата на ДВГто. Smile
Тя служи за охлаждане на ДВГто при работа на място.
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#23
значи ли това че в движение не се включва?
Reply

#24
значи ли това че в движение не се включва?
Reply

#25
divia Wrote:Perkata si vkluchva normalno.Strannoto e ,che tova stava samo, kogato klimatika e rabotil dulgo vreme.
Izvinqvam se za latinicata, no ne sym v Bulgaria i pisha ot telefona prez Wi-Fi Smile

Попринцип когато климатика е включен перката върти постоянно за да охлажда радиатора на климатика....
Reply

#26
divia Wrote:Perkata si vkluchva normalno.Strannoto e ,che tova stava samo, kogato klimatika e rabotil dulgo vreme.
Izvinqvam se za latinicata, no ne sym v Bulgaria i pisha ot telefona prez Wi-Fi Smile

Попринцип когато климатика е включен перката върти постоянно за да охлажда радиатора на климатика....
Reply

#27
miro343 Wrote:значи ли това че в движение не се включва?
Значи когато въздушният поток при движение е достатъчен да охлади радиатора, да не трябва да се включва. При движение с над 40км/ч винаги е достатъчен. Smile
Друг е въпроса при колите с климатик, но това поникакъв начин нетрябва да влияе върху температурата на ДВГто, която се контролира от термостата.
Но този случай с колегата едва ли е в термостата проблема.
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#28
miro343 Wrote:значи ли това че в движение не се включва?
Значи когато въздушният поток при движение е достатъчен да охлади радиатора, да не трябва да се включва. При движение с над 40км/ч винаги е достатъчен. Smile
Друг е въпроса при колите с климатик, но това поникакъв начин нетрябва да влияе върху температурата на ДВГто, която се контролира от термостата.
Но този случай с колегата едва ли е в термостата проблема.
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#29
По всяка вероятност или не ти е обезвъздушена системата или ти е задръстен радиатора на парното. Ако си обърнал внимание, питата на климатика е първа и когато той е включен, въздуха минаващ през питата за охлаждане на дв. е подгрят предварително от питата на климатика.
А това че губиш течност си е проблем :roll: :roll: :roll:
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

#30
По всяка вероятност или не ти е обезвъздушена системата или ти е задръстен радиатора на парното. Ако си обърнал внимание, питата на климатика е първа и когато той е включен, въздуха минаващ през питата за охлаждане на дв. е подгрят предварително от питата на климатика.
А това че губиш течност си е проблем :roll: :roll: :roll:
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)