The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo 460 ремонт на машинката за заключване на вратите

#11
yuckuJackD Wrote:Подкрепям здравко, и ще добавя една машинка МАК (не каква да е) струва 8 лева, за да разглобя и почистя, смажа и сголбя машинката (дори и да успея да я поправя) ще ми необходим час, час и нещо (разглабянето демонтирането и монтирането на вратата не го отчитам тук), а за толкова време ако се хвана да работя ще изкарам много повече от 8 лева. Та въпроса ми е след равносметка оправдано ли е отремонтирането на един толкова малко струващ консуматив?
Това е мое мнение, всеки си прави равносметка за себе си Smile


Sad Любопитно ми е ,какво работиш??за час да изкарваш по /мн.по вече от 8 лева/
кажи и ние да се преквалифицираме,че и аз имам две волва-ама ми се кара трето,за което ако изкарвам по 8 лева на час поне ,ще го имам скоро-точно след 3750 часа-по 10 часа на ден-няма и година :ctf:
ШЕГА колега!
460
Reply

#12
yuckuJackD Wrote:Подкрепям здравко, и ще добавя една машинка МАК (не каква да е) струва 8 лева, за да разглобя и почистя, смажа и сголбя машинката (дори и да успея да я поправя) ще ми необходим час, час и нещо (разглабянето демонтирането и монтирането на вратата не го отчитам тук), а за толкова време ако се хвана да работя ще изкарам много повече от 8 лева. Та въпроса ми е след равносметка оправдано ли е отремонтирането на един толкова малко струващ консуматив?
Това е мое мнение, всеки си прави равносметка за себе си Smile


Sad Любопитно ми е ,какво работиш??за час да изкарваш по /мн.по вече от 8 лева/
кажи и ние да се преквалифицираме,че и аз имам две волва-ама ми се кара трето,за което ако изкарвам по 8 лева на час поне ,ще го имам скоро-точно след 3750 часа-по 10 часа на ден-няма и година :ctf:
ШЕГА колега!
460
Reply

#13
За yuckuJackD ми идва едно нещо на ум:
мъж под чехъл Smile
Reply

#14
За yuckuJackD ми идва едно нещо на ум:
мъж под чехъл Smile
Reply

#15
xa-xa-xa
За чехлите - наздраве, а за работата - дизайнер съм в една рекламна агенция, а през свободното си време с едно приятелче промист правим сайтове, та оттам разбивката общо труд за един сайт и парите които земаме излиза 8-20 кинта на час (е 20 рядко се случва, но има клиенти който искат да е готов "за вчера" или пък "да е МНОООУ ЯК" и съответно им дерем кожите :chain: )
И аз се точа на една S60-ка, както сам каза няколко хиляди часа и никакви разходи .... :{
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#16
xa-xa-xa
За чехлите - наздраве, а за работата - дизайнер съм в една рекламна агенция, а през свободното си време с едно приятелче промист правим сайтове, та оттам разбивката общо труд за един сайт и парите които земаме излиза 8-20 кинта на час (е 20 рядко се случва, но има клиенти който искат да е готов "за вчера" или пък "да е МНОООУ ЯК" и съответно им дерем кожите :chain: )
И аз се точа на една S60-ка, както сам каза няколко хиляди часа и никакви разходи .... :{
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#17
yuckuJackD Wrote:xa-xa-xa
За чехлите - наздраве, а за работата - дизайнер съм в една рекламна агенция, а през свободното си време с едно приятелче промист правим сайтове, та оттам разбивката общо труд за един сайт и парите които земаме излиза 8-20 кинта на час (е 20 рядко се случва, но има клиенти който искат да е готов "за вчера" или пък "да е МНОООУ ЯК" и съответно им дерем кожите :chain: )
И аз се точа на една S60-ка, както сам каза няколко хиляди часа и никакви разходи .... :{

аз не на ес....а на Ц 30 :gib: а кой каза сам? за мн. яките саЛтове?
460
Reply

#18
yuckuJackD Wrote:xa-xa-xa
За чехлите - наздраве, а за работата - дизайнер съм в една рекламна агенция, а през свободното си време с едно приятелче промист правим сайтове, та оттам разбивката общо труд за един сайт и парите които земаме излиза 8-20 кинта на час (е 20 рядко се случва, но има клиенти който искат да е готов "за вчера" или пък "да е МНОООУ ЯК" и съответно им дерем кожите :chain: )
И аз се точа на една S60-ка, както сам каза няколко хиляди часа и никакви разходи .... :{

аз не на ес....а на Ц 30 :gib: а кой каза сам? за мн. яките саЛтове?
460
Reply

#19
тези коли не ги крадят-аз моите не ги заключвам!!!така че проблема с машинките е най малкия :lol:
460
Reply

#20
тези коли не ги крадят-аз моите не ги заключвам!!!така че проблема с машинките е най малкия :lol:
460
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)