The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тресене на пистовия ремък

#21
yasho , можеш ли да снимаш тази ролка която са ти сложили , за да знаем какво точно да търсим ... евентуално някакъв номер или размери ...?

Smile Май скоро ще си реша и аз проблема с тресенето . Радиатор сменях и аз - АВА 260 лв.
Reply

#22
И да я снимам-има капаче върху гайката и не се вижда нито номер,нито каквото и да е друго.Момчето, което ми прави колата свалило старата и по нея взело новата-явно не са нещо трудно за намиране.И аз не вярвах, но по негов съвет я сменихме и наистина ми заспа мотора.ОПА земетресение и то яко..
Reply

#23
Щах да падна направо. Доста силно си беше земетресението.
Явно ролката, която е снимал Михов е стандартната. Ще търся да си купя ка твоята Яшо.
Reply

#24
Ролката от МП или от друг магазин я взе?
Reply

#25
Не съм я купувал лично но мисля че не е от мп.
Reply

#26
Айде колеги, нека някой потвърди или отхвърли дали проблема е в тази ролка.Никой ли не се пробва. Smile
Reply

#27
Ами ти нали каза , че проблема е бил в ролката. Или почна отново да тресе след смяната и !?
Reply

#28
Няма тресене, няма проблеми. Просто ми се иска да потвърдим, че това е решението.Ремъка ми спи и успокоителя не трепва, за разлика от преди- направо подскачаше. Big Grin
Reply

#29
Аз също ще сменя ролката, но май няма да е скоро. Не стигат финансите напоследък. При мен на празен ход няма тресене на ремъка, но съвсем леко като дам газ започва да приплясква. Някъде на 950-1000 оборота. Когато генератора е натоварен /включени фарове/ припляскването изчезва. И това ме навежда на мисълта, че почти 100 процента проблема е в ролката.
Reply

#30
И аз ще я сменям , но ще бъде след 10-тина дни . Намерих си тръбен ключ 24 с дупка за контрата за да развия старата и "еврейска звезда Т50 " , но ми се иска yasho да поясниш малко как изглежда новата ролка ( с вградения демпфер или съединител ) . Това капаче неможе ли да се махне и да я щракнеш с телефона ? Старата гайка ще се ползва ли пак ?
Четох в линка който си дал , че има един вид ролка която е на "шлици" и трябва инструмент за да се свали а сигурно и да се сложи , затова те моля да я поразгледаш и да споделиш с колегите ценната иформация Smile .

... досега си мислех , че само с milenhr сме с еднакви коли от форума а ето , че станахме трима ... но има и един - двама които са с подобни .

:ctf:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)