The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тресене на пистовия ремък

#31
Малко по-назад съм дал един линк към тема във форума на РЕНО(все пак моторите ни са такива). Там има снимки на ролки и моята изглежда по същия начин. Няма да се учудя ако и серийния номер е същия, но не гарантирам. На 8стр. там има и снимки на инструмента за развиването на тия ролки. Просто прегледай темата, но за нашия мотор и мотора 1,9 на рената работите са почти еднакви, а и тях ги мъчат почти същите проблеми като нас.
Reply

#32
Преди половин час ходих да проверя къде може да се намири и на каква цена въпросната ролка. В Елит кар в Добрич ми я предложиха на цена 98 лева, производство на INA. Даже първо ми казаха , че ще ме изпратят при техния майстор да свали старата, за да е по-сигурно че не бъркаме ролката. Ама това смятам да го сторя след 2-3 седмици, тъй като сега книжката ми е на трупчета за един месец и няма как да закарам колата.
Reply

#33
Специално за ролки тая марка е една от най добрите доколкото знам.Това цените на частите е голяма измама-в Русе радиатора ми струва над 250лв., а го намерих и поръчах от София-200лв с транспорта. Поръчах го следобед и на другата сутрин си го получих- търгаши :minigun:
Reply

#34
Смених си и аз ролката - ето малко снимки :

Ролката струва - 67 лева + 33 ремък ( с отстъпката за членове на клуба от Скантех ) + инструмента 14 ( от магазин БЕТА )

Смяната ми отне 15 минути и после още десетина докато си измия ръцете Smile

В момента вибраций ( от онези гадните дето ги описваме всички ) - НЯМА !!! Big Grin

:ctf:


Attached Files Thumbnail(s)
           
Reply

#35
Колега Mihov, дай ако обичаш номерата на инструментите с които сваля и монтира новата шайба. Както и номера и марката на новата шайба. Аз също ще я сменям. Вече съм сигурен къде е проблема.
Reply

#36
Е сега няма да се разсърдя ако ме уцелите с някоя бира по устата, ама като съм далечко поне да бръкна в домашния хладилник и да полея работата.. Big Grin
Reply

#37
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Наистина си я заслужаваш. Мисля тази седмица да сменям и аз.
Reply

#38
yasho Wrote:Е сега няма да се разсърдя ако ме уцелите с някоя бира по устата, ама като съм далечко поне да бръкна в домашния хладилник и да полея работата.. Big Grin

yasho Big Grin Big Grin Big Grin Имаш я ! Ама само с една неможе Smile Ако минаваш през София обади се да се почерпим и да сравним колите !


milenhr - Утре ще ги снимам инструментите , ама аз по-нагоре съм ги написал и снимал . Ще ти напиша и номера на ролката .
Reply

#39
milenhr - Имаш лично съобщение !
Reply

#40
Благодаря Ви много колеги!


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)