The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търси се свестен газаджия - за фабричните АГУ на 4хх Виале

#11
unicata Wrote:пробваи при тоя в Хаджията, дал съм адреса и снимка на картата в една друга тема, аз съм доволен от момчетата.
Edit: Ето я картата
Двам и още един в Сухата река, имат 3 гаража и мисля техноката им е добра но аз не разбирам.
Така...Днес най-накрая намерих време да отида до този в Хаджи Димитър - пълна трагедия по отношение на моята АГУ - те не правели такива. Баща ми ходи преди време и беше доволен, ама неговата е слагана допълнително и си е нормална. Затова подчертавам - трагедия относно стандартна фабрична АГУ Виале на Волво 440 от Холандия. Пратиха ме при другие на Владимир Вазов в Левски Г...Отидох и там - тотално отчаяние!Един младеж го мързеше да гледа и ми каза, че тоя изпарител (след като му показах къде е) бил много сложен и той не се наемал да я прави. Шефа му го ръчкаше да попровери, но така и нищо не направи. Та това е, може би са добри за нормални уредби, имаше доста таксита, но за наште хич ги няма явно.
Volvo 440, 1.8 I, 90HP 1994
Reply

#12
На Kespanok чичо му може да питаш.
Reply

#13
На Kespanok чичо му може да питаш.
Reply

#14
ves_o Ако се интересуваш пиши ми на ЛС,мисля че мога да ти помогна.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#15
ves_o Ако се интересуваш пиши ми на ЛС,мисля че мога да ти помогна.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#16
Нов член на форума съм и досега не съм писал. От месец-два имам 440 1.8 i DL с уредба Виале и тъй като разхода ми се струва висок започнах да търся газаджия. От сервиз за електроинсталации и климатици, от който съм много доволен ми препоръчаха Бул Автосервиз (тел. 868-38-69, 0888-681-817) на ул. Руй планина 3. Това е в Лозенец, като се движиш от Японския към Хладилника, завиваш по първата пряка след пешеходния светофар на пазара вдясно(последната пряка преди Кошарите) и после веднага първата вляво. Понеже е на две преки от нас направо отидох там. Това беше в края на юли и тогава ми казаха, че се занимават с уредби Виале, но заради отпуските са претоварени и че е по добре да се обадя през август. Самият аз се прибрах от почивка вчера и не знам кога ще сколасам да отида, така че не мога да дам лично мнение за работата им.
Reply

#17
Нов член на форума съм и досега не съм писал. От месец-два имам 440 1.8 i DL с уредба Виале и тъй като разхода ми се струва висок започнах да търся газаджия. От сервиз за електроинсталации и климатици, от който съм много доволен ми препоръчаха Бул Автосервиз (тел. 868-38-69, 0888-681-817) на ул. Руй планина 3. Това е в Лозенец, като се движиш от Японския към Хладилника, завиваш по първата пряка след пешеходния светофар на пазара вдясно(последната пряка преди Кошарите) и после веднага първата вляво. Понеже е на две преки от нас направо отидох там. Това беше в края на юли и тогава ми казаха, че се занимават с уредби Виале, но заради отпуските са претоварени и че е по добре да се обадя през август. Самият аз се прибрах от почивка вчера и не знам кога ще сколасам да отида, така че не мога да дам лично мнение за работата им.
Reply

#18
boris Wrote:Нов член на форума съм и досега не съм писал. От месец-два имам 440 1.8 i DL с уредба Виале и тъй като разхода ми се струва висок започнах да търся газаджия. От сервиз за електроинсталации и климатици, от който съм много доволен ми препоръчаха Бул Автосервиз (тел. 868-38-69, 0888-681-817) на ул. Руй планина 3. Това е в Лозенец, като се движиш от Японския към Хладилника, завиваш по първата пряка след пешеходния светофар на пазара вдясно(последната пряка преди Кошарите) и после веднага първата вляво. Понеже е на две преки от нас направо отидох там. Това беше в края на юли и тогава ми казаха, че се занимават с уредби Виале, но заради отпуските са претоварени и че е по добре да се обадя през август. Самият аз се прибрах от почивка вчера и не знам кога ще сколасам да отида, така че не мога да дам лично мнение за работата им.
Чакам -мнение за сервиза
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#19
boris Wrote:Нов член на форума съм и досега не съм писал. От месец-два имам 440 1.8 i DL с уредба Виале и тъй като разхода ми се струва висок започнах да търся газаджия. От сервиз за електроинсталации и климатици, от който съм много доволен ми препоръчаха Бул Автосервиз (тел. 868-38-69, 0888-681-817) на ул. Руй планина 3. Това е в Лозенец, като се движиш от Японския към Хладилника, завиваш по първата пряка след пешеходния светофар на пазара вдясно(последната пряка преди Кошарите) и после веднага първата вляво. Понеже е на две преки от нас направо отидох там. Това беше в края на юли и тогава ми казаха, че се занимават с уредби Виале, но заради отпуските са претоварени и че е по добре да се обадя през август. Самият аз се прибрах от почивка вчера и не знам кога ще сколасам да отида, така че не мога да дам лично мнение за работата им.
Чакам -мнение за сервиза
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#20
Аз съм ходил там - техниката им е добра, обаче искат записване и взимат 4-5 лв за добър ден. Когато ходих проблема ми беше дребен, но го отстраниха бързо - едни маркучета, които влизаха в инжекциона се бяха откачили. На брат ми му взеха тази входна такса само за да му кажат, че неговата уредба не се поддавала на регулиране.
Volvo 440, 1.8 I, 90HP 1994
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)