The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
тампони за С40

#11
Опитах се да снимам фактурата, но не стана с тоя скапан телефон. Стана изненадващо, покрай една друга кола, реших и моята да прегледам, ми виеше си, а честно казано...ме беше срам :oops: че прекалено се втелясвам по колата и все я преглеждам и тъй. Ето какво са ми калкулирали:

Втулка TD388W, TD389W 2бр. ед. цена 27.50......сума лева 55.00
накладки LP1593, FDB1095, GDB1314 1 бр. 52.50
реглаж преден и заден мост 30.00
смяна накладки задни 25.00
смяна тампон на преден носач 2бр. ед. цена 30 сума лева 60.00

Облагаема стойност 235
ДДС 47.00

обща стойност 267

Абе днес съм червена шапчица, но всеки си носи кръста
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#12
Така, такаа....
И след като ти смениха тампони на предни носачи и ти регулираха преден+заден мост,
а накрая ти смениха и задните накладки.....
Таа след всичко това колата спря ли да вие... или там ... шума изчезна ли? :roll:
Reply

#13
Да, шумът изчезна, не вие така както преди.Засега..уф, забравих да напиша, че накладките са се прецакали от ръчната. Не че карам на ръчна :!: :!: :!: да подчертая, а механизмът й е блокирал, поне така обясниха, и е износил накладките, докато съм карала; почна да ми присветва лампата на спирачките, и забелязах че спира зле. Не както преди, то и затова по спешност отидох. Сега даже ме е шубе да я докосна тая ръчна, смотаното е, че не хваща в дигнато положение, а се е блокирала в свалено... :roll: Абе като не разбира човек, ей тъй става :oops: :oops: Sad
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#14
Много ми е интересно каква е връзката с тампоните на предните носачи , с задните накладки Confusedcratch: Confusedcratch: Confusedcratch: Разбира се ако не са били наистина за смяна .Въпреки че много майстори сменят неща , които не са за смяна.Не визирам никой конкретно в случая. ::beer::
Reply

#15
stefan_nemadakaja Wrote:Много ми е интересно каква е връзката с тампоните на предните носачи , с задните накладки Confusedcratch: Confusedcratch: Confusedcratch: Разбира се ако не са били наистина за смяна .Въпреки че много майстори сменят неща , които не са за смяна.Не визирам никой конкретно в случая. ::beer::

Ами да, няма връзка, но стана накуп Smile Поне знам сега, че не е заден тампон на преден амортесьор Big Grin
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#16
След едногодишен престои на волвото ми в гаража(понеже не бях в БГ )онзи ден реших да го изкарам да го покарам малко и сега отново на дневен ред ми е въпроса със обслужване на предницата понеже миналата година не смених тампоните.....и се започна голямото тарсене.....така че моля колегите които се занимават с продажба на части да ми помогнат с намирането на:
тампони за стабелизиращата щанга-предна за
и биалетки предни
S40
98година,1,8бензин като тампоните са цели алуминиеви.
предварително благодаря.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)