The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Интересна оферта от Мото Пфое.

#11
OK.Просто и аз останах като ударен.
Reply

#12
Колеги, нека и аз споделя малко впечатления. И аз, ентусиазиран от писъмцето, звъня в Мото Фое - Плевен, за да си запазя час за преглед. Човека отсреща на телефона беше леко учуден за тази програма, но ме помоли да звънна пак след 30-ина мин, за да има време да провери и той за какво става въпрос. Явно комуникацията им с офисите в страната не е на добро ниво. Както и да е... реших аз, че няма да е удачно да звъня като по часовник точно след 30 мин и изчаках късния следобед. Датата и часът за прегледа бяха уговорени...
Искам да кажа, че когато отидох на оглед не се държаха с мен като с последния изпаднал тип, който на всичкото отгоре пък им губи времето с безплатни прегледи. Напротив, държаха се много добре, прегледаха колата, набелязаха проблемните точки, направиха оферта, даже ми споменаха и за отстъпка от труда. Останах с много добро впечатление. Честно казано ДОВОЛЕН съм! Че аз при други "майстори" съм ходил да си оставям парите, а те се държат надменно и те гледат все едно си нищо, а тук ме обградиха с внимание и то за МЕРСИ.
Незнам дали ще закупя частите по офертата от тях, защото са на "прилична" цена, но ако някой от вас знае как се харчи труда там спрямо другите места нека пише, мисля си, че не е лоша идея колата ми да влиза и в оторизиран сервиз отвреме навреме Smile
--< Volvo V40 1.9TD 90 hp 1997г. >--
КИРИЛИЗАТОР!
Reply

#13
Привет и от мен!
Без да видя тази тема post-нах офертата за SERVICE+ някъде другаде, но трябва да вметна, че се и възползвах от нея... донякъде. :wink: "Безплатен преглед - пълна инспекция на автомобила" всъщност означава безплатен преглед на ходовата част, ако искаш - вкл. тест на амортисьорите. "Остойностен опис на наеобходимите ремонти и неангажираща оферта" всъщност се пропуска, което обаче успях да предугадя и подосадих на приемчика с лист и химикалка, обаче аз хубаво записах каквото ми каза, ама я ходи поръчай части по тези записки?! В крайна сметка: останах доволен от обслужването, т.е. отношението беше като към обикновен клиент - при резервиран предварително час почаках около 30 мин докато приемчика разкара няколко коли из паркинга, а самият преглед отне 15-ина мин - но пък безплатно! Big Grin
След повторен оглед в предпочитания ни сервиз половината диагностицирани в МОТО ПФОЕ забележки бяха аргументирано (!) оборени (и няма да ви казвам каква сума за ремонт - спестена), което хвърля малка сянка в/у т.нар. "безплатна" услуга, но... за "без пари" - толкоз! 8)
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply

#14
Като продължение на пост-а на watcher искам само да потвърдя, че това, което е дефинирано като "безплатен преглед", реално включва безплатен преглед/диагностика САМО на ходовата част, а компютърната диагностика си се плаща!
It's a style
It's a way of living
It's Volvo

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=TrOZ9qgNP8U&feature=BF&list=PL4A78A69078C9429B&index=29" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=TrOZ9qgN ... B&index=29</a><!-- m -->

[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=24942]
Reply

#15
еми то винаги е било така, всеки рекламиран безплатен преглед / пролетен и есенен / включва само ходова част и то шок тестер на амортисьори и спирачки, вдигане на подемника и оглед за луфтове
Reply

#16
brother of metal, горния ми post не беше забележка, а коментар... Но сега не мога да се стърпя: подвеждащите реклами са не само дразнещи!... :evil: 'Щото не всички се ръководим от принципа "шамар да е - аванта да е"!
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply

#17
Kangalov Wrote:Интересното е ,че и Аз получих въпросното писмо.Това си е политика на фирмата.
Но защо Мото Пфое изключи от рамковия договор с клуба всички автомобили под 5 годишна възраст.Нима клубарите трябва да се делят според класа на автомобилите им.

Другото обидно,поне за мен е че във въпросния договор с Мото Пфое ,вместо "КЛУБ Волво България" ни наричат "Клиент".
Съгласявам се с теб.Ако ще се гледа по отделно спрямо годините на автомобила, по-добре да си комуникират с определен тип техни клиенти.Аз също намирам за обидно по тоя начин,да!
Reply

#18
Реших и аз да намажа и звъннах да питам дали програмата още е в сила. Не че на обяд не си запазих час за диагностика на климатика, но викам си кат дават без пари що да не взема?! Звъннах в офиса на варненския клон и оттам първо останаха учудени, а после казаха, че важи само за смяна на маслото. Като обобщение какво излиза - една фирма, а в различните клонове различно виждане върху поетите ангажименти, т.к. тази листовка от юридическа гледна точка си е чисто предложение за сделка. В София - само ходова част, в Пловдив - няма такова нещо, във Варна - само масло, а в Плевен - всичко е без пари. Майсамо в Плевен не са разбрали като хората :wink:
Reply

#19
в Пловдив все още се намират листовки, но там беше посочен някакъв срок. един вид пробен период, а после в зависимост от показаните резултати ще се реши как да се продължи
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)