The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стрелката за температурата не помръдва

#21
Най-накрая проблема е отстранен след смяна на километража. Стрелката вече заема средно положение (хоризонтално) благодарение и на колегата just_vanko1 от когото купих таблото.
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply

#22
Здравей колега. Километражът от дизелово Волво като твоето ли беше или от бензиново? Питам, защото мисля че има разлика в оборотомера. Между другото, съвета ти да погледна бушоните в купето за да не ми се нулира броячът на изминатите километри и часовникът, за съжаление не свърши работа. Бушоните са си здрави и вероятно трябва да търся причината на друго място. Най- вероятно ми изглежда да има някаква батерия или кондензатор за поддържане на настройките.
Reply

#23
milenhr Wrote:Между другото, съвета ти да погледна бушоните в купето за да не ми се нулира броячът на изминатите километри и часовникът, за съжаление не свърши работа. Бушоните са си здрави и вероятно трябва да търся причината на друго място. Най- вероятно ми изглежда да има някаква батерия или кондензатор за поддържане на настройките.
Колегата MaHaPaTa ти каза да погледнеш бушоните отпред при двигателя а не тези вътре в купето ас имах същия проблем.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#24
milenhr Wrote:Здравей колега. Километражът от дизелово Волво като твоето ли беше или от бензиново? Питам, защото мисля че има разлика в оборотомера....

От дизелова машина ми казаха, че е таблото. Пристигна по Еконт и стана перфектно.
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply

#25
Прегледани са всички бушони- и в двигателния отсек, и в купето. Всички са ОК. Но проблема остава. Вече си мисля да рискувам да купя друго табло и да пробвам с него.
Reply

#26
milenhr Wrote:Прегледани са всички бушони- и в двигателния отсек, и в купето. Всички са ОК. Но проблема остава. Вече си мисля да рискувам да купя друго табло и да пробвам с него.

Ако проявяш интерес имам едно дизелово с неработеща стрелка за температурата, всичко друго си му е ОК.
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply

#27
Ами аз точно защото искам всичко да ми работи ще сменям километража. Иначе е по- важно да имам работещ уред за температурата, отколкото часовник и брояч на километри.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)