The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Много дразнещ проблем със осветление на табло.

#11
Мога да помогна с работещи крушки , но те са от Vovlo S60, не знам дали стават.
Reply

#12
Колега и аз не знам дали стават от S60,но все пак благодаря. Smile

модула на температурния датчик се оказа че е с автономно осветление,поне така разбрах от VADIS-а,който си инсталирах вчера,зашото тва дисплейче ме побърква.Полезна програмка се оказа.
волво С40 97' 1.8 122 к.с.
Reply

#13
ibot Wrote:Сори за спама.
Ако има някой,който да е свалял таблото(километража),без да маха волана ще съм благодарен да сподели,че с този airbag,малко ме е страх да не го прецакам.

Мерси предварително.

Колега, километража е достатъчно голям за да не излезе без сваляне на волана, до преди мало се занимавах с тази процедура. Салянето и монтирането не е сложно.
1. Позиционираш волана да е прав и гумите да са прави.
2. Разкачваш акомулатора.
3. Развиват се 2-те болчета (на пружинки са) отзад на волана, Тorx 30 или Т 30 (еврейска звезда) - накрайника е като за тези с които е захванат самия километраж.
3. Внимателно се издърпва предна част на волана, airbag-a и се изважда буксата (просто се тегли) от задната му страна и се освобождава една леничка захваната в долната лява част на волана.
4. Сега след като е свален airbag-a се отвива и гайката на волана (гидор 18). При мен волана излезе от шлиците след няколко напъна ляво-дясно и нагоре-надулу без никакви удари или теглене със скоби. Кабелчето и лентичката за airbag-a си остават на конзолата за мигачите. На волана има достатъчно голям отвор за минат през него.
От тук нататък вече не вярвам да имаш проблеми с изваждането на километража. Събирането става по обратния ред, даже не се налага чистене на грешки - всичко продължава да си работи нормално.
Успех.
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)