The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Някой колега ще ходи ли скоро до МП ?

#21
Надъхахте ме и мене да си ги сменя Smile. АКо някой колега с С/В 40 има възможност след смяната да обясни как ги е сменил + снимков мат'рял Ще Съм Му Много Благодарен Big Grin
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

#22
Сменяйте ,сравних ги на С-80 дупките на пръскалките
от моя капак и един с обикновенни пръскалки са същите.
КАРАЙ ЖАДЕН,ОСТАВИ ЕДИН ПОЛИЦАЙ ГЛАДЕН!
Reply

#23
Оф, от кога си мечтая да ги сменя - не знам как са вашите, но моите "пръскалки" си променят височината на пръскане според вънжната температура, отделно че то едно пръскане...

Колеги, като ги смените, пуснете отзив и инструкции за смяна :wink:
Reply

#24
ДОКО Wrote:Сменяйте ,сравних ги на С-80 дупките на пръскалките
от моя капак и един с обикновенни пръскалки са същите.


Благодаря Доко.
Още утре отивам да си поръчам 3 броя. Smile Big Grin
Reply

#25
Голям смях с тея пръскалки ....
Чета от няколко дена темата и се чудя дали да не взема да ги сменя и аз.
Та идва снощи комшията(кара Нисан) и почва:
"А бе на твойто волво пръскалките какви са, че ми казаха че от В40 става ли и за мойта и имало такива дето пръскат на мъгла..."
Така че който ще взема да действа, че търсенето явно ще се увеличи и от външни фактори.

Севдо брой ме с два броя ПЛИИЗ
Reply

#26
Преди година във форума на Мицубиши някой се беше похвалил,че ставали и още тогава се оплакваха колеги,че ги изкупили всичките и нямало никаде.В един момент всички търсеха пръскачки от Волво.Шантава работа.
Reply

#27
Пръскалките са вече при мен. Не съм ги монтирал още, но не виждам нищо особено откъм закрепване. Произведени са в Чехия. Цената с 10% отстъпка за клубари с платен чл.внос за 2010г. е 17,55лв. за 2бр.
Като ги монтирам и изпробвам ще пиша отново.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#28
100Y0 Wrote:Пръскалките са вече при мен. Не съм ги монтирал още, но не виждам нищо особено откъм закрепване. Произведени са в Чехия. Цената с 10% отстъпка за клубари с платен чл.внос за 2010г. е 17,55лв. за 2бр.
Като ги монтирам и изпробвам ще пиша отново.
Колега направи и някоя друга снимка ако можеш :wink:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#29
Темата е наистина интересна ако може снимки.При мен пръскалките много много не подлежат на реглаж а съм ги пипнал малко,при скорости над 100 да са ми добре но при спряло положени или ниска скорост не пръскат добре .
Reply

#30
Не издържах :oops: и ходих до гаража да ги сменя. Правих снимки, ама с телефона и нищо особено не се вижда. Самата смяна става за под 5 минути и не се изискват абсолютно никакви инструменти-само ръчички :wink: Big Grin, все пак съветвам колегите да не го правят в големите студове, най-вече заради евентуално счупване на крачетата на старите пръскалки.Сега отзивите Big Grin , в предишните си постове са прави и Метъла и Мевдо. Метъла е прав, защото тези пръскалки не правят "мъгла", за този ефект явно е необходима помпа с доста по-високо налягане. Мевдо също е прав, защото първи спомена в темата за "дъджовалния ефект". Ефекта е точно такъв-цялото предно стъкло се мокри почти равномерно на капки и почистването става перфектно, но ако на някой не му пречи как пръскат на струйки старите накрайници да не ги сменя, в крайна сметка това е личен избор.Това е засега от мен, не съм ги тествал при висока скорост, но при ниска и на място работят перфектно.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)