The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална среща 01.10.2006 Пловдив

Не се безпокойте в СССР на 800 км викат "Недалеко" Smile а и на мен детето ми е болно но мислия пак да дойда, все пак срещата не е задължителна нали? аз ще тръгна към 9 от Дряново и ще се срещна към 10 на едно капанче до една зелена бензиностанция на 10 км от Казанлък със "СТОСИСИ" та ако колегата от Търговище му е далеч и не му се кара, да дойде до Дряново и ще го взема с мен, а хората от Габрово може да изчакат в 10 часа на същото място, ако не им е ясно да ми пишат да се разберем. Безаварийно на всички.

П.С. А догодина ще е в северна българия, например на Дряновския манастир. Big Grin Мога да поема организацията :!:
VOLVO S60 2001г. D5
VOLVO XC90 D5 ТЪРСИ СЕ!

[Image: a1_a1_28_11_1994_2_1a.gif]

Не се безпокойте в СССР на 800 км викат "Недалеко" Smile а и на мен детето ми е болно но мислия пак да дойда, все пак срещата не е задължителна нали? аз ще тръгна към 9 от Дряново и ще се срещна към 10 на едно капанче до една зелена бензиностанция на 10 км от Казанлък със "СТОСИСИ" та ако колегата от Търговище му е далеч и не му се кара, да дойде до Дряново и ще го взема с мен, а хората от Габрово може да изчакат в 10 часа на същото място, ако не им е ясно да ми пишат да се разберем. Безаварийно на всички.

П.С. А догодина ще е в северна българия, например на Дряновския манастир. Big Grin Мога да поема организацията :!:
VOLVO S60 2001г. D5
VOLVO XC90 D5 ТЪРСИ СЕ!

[Image: a1_a1_28_11_1994_2_1a.gif]

dignatov Wrote:П.С. А догодина ще е в северна българия, например на Дряновския манастир. Big Grin Мога да поема организацията :!:

супер, аз съм за с ръце и крака Big Grin
там ще съм
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

dignatov Wrote:П.С. А догодина ще е в северна българия, например на Дряновския манастир. Big Grin Мога да поема организацията :!:

супер, аз съм за с ръце и крака Big Grin
там ще съм
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

gadnia_metal Wrote:
dignatov Wrote:П.С. А догодина ще е в северна българия, например на Дряновския манастир. Big Grin Мога да поема организацията :!:

супер, аз съм за с ръце и крака Big Grin
там ще съм


ЩОМ Е ЗА VOLVO идеята ,ако речете и там ще сме Smile Отдавна не съм ходила на Дряновския манастир. Tongue
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!

gadnia_metal Wrote:
dignatov Wrote:П.С. А догодина ще е в северна българия, например на Дряновския манастир. Big Grin Мога да поема организацията :!:

супер, аз съм за с ръце и крака Big Grin
там ще съм


ЩОМ Е ЗА VOLVO идеята ,ако речете и там ще сме Smile Отдавна не съм ходила на Дряновския манастир. Tongue
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!

OK колеги - утре ще се видиме на стадиона.
За сега не съм сигурен точно колко от Габрово ще дойдем, но аз вземам детето и жената и сутринта тръгвам.
Ако някой на път към срещата минава през Габрово може да ми звънка
0888/980707
0897/980707

До утре

OK колеги - утре ще се видиме на стадиона.
За сега не съм сигурен точно колко от Габрово ще дойдем, но аз вземам детето и жената и сутринта тръгвам.
Ако някой на път към срещата минава през Габрово може да ми звънка
0888/980707
0897/980707

До утре

Изтрито....

Изтрито....



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)