The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
биксенон на s40

#81
Смених 4 комплекта. Първите крушки светеха слабо и изкараха 6 месеца, следващите след седмица-две блокираха механизмите за къси/дълги. Това беше преди 2 години когато имаше много марки. Сега гледам навсякъде продават 2-3 марки - явно най- безпроблемните.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#82
joro74 Wrote:Е хайде да не се съглася, имал съм ксенони и знам, че просто нямат настройване на рефлектор за халогенни крушки. Винаги остава отвратителен ореол около фара, който всъщност заслепява.

Когато бях с ксенони никой не можеше да ме заслепи с нищо.


Именно Жоро...именно...затова да си поправя по-голния пост аз минах от 5000К цветна темература, на лампи със 6000К и е много добре за мен...
Чудесна видимост........чудесна, а и не само аз съм заслепения.....
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#83
prostsotadjiq Wrote:
joro74 Wrote:Е хайде да не се съглася, имал съм ксенони и знам, че просто нямат настройване на рефлектор за халогенни крушки. Винаги остава отвратителен ореол около фара, който всъщност заслепява.

Когато бях с ксенони никой не можеше да ме заслепи с нищо.
ти с ксенони за ТИР ли си бил Big Grin :lol: или ултра модерни произведени за WV


Малко повече уважение към марката Фв...Все пак и на пазара втора ръка, колите от тази марка струват доста повече от Волво.....
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#84
joro74 Wrote:Е хайде да не се съглася, имал съм ксенони и знам, че просто нямат настройване на рефлектор за халогенни крушки. Винаги остава отвратителен ореол около фара, който всъщност заслепява.

Когато бях с ксенони никой не можеше да ме заслепи с нищо.
Точно,точно...Ейтова с ореола е проблема Smile умира се покрай тях направо Smile
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#85
Razsipnik Wrote:
prostsotadjiq Wrote:
joro74 Wrote:Е хайде да не се съглася, имал съм ксенони и знам, че просто нямат настройване на рефлектор за халогенни крушки. Винаги остава отвратителен ореол около фара, който всъщност заслепява.

Когато бях с ксенони никой не можеше да ме заслепи с нищо.
ти с ксенони за ТИР ли си бил Big Grin :lol: или ултра модерни произведени за WV


Малко повече уважение към марката Фв...Все пак и на пазара втора ръка, колите от тази марка струват доста повече от Волво.....
уважение всекиму Wink просто това ми дойде първо на ум нищо лично към WV Big Grin Big Grin с малки изключение разбира се
Reply

#86
joro74 Wrote:Смених 4 комплекта. Първите крушки светеха слабо и изкараха 6 месеца, следващите след седмица-две блокираха механизмите за къси/дълги. Това беше преди 2 години когато имаше много марки. Сега гледам навсякъде продават 2-3 марки - явно най- безпроблемните.
ами аз сложих на старата ми "принцеса" новите "очи" септември октомври 2009година продадох я ноември 2010г. и не бяха мръднали макар цената и монтажа ми се сториха "съмнителни" доколкото знам и новия й собственик няма проблеми с това ... какви крушки си ползвал т.е като марка и като келвини :wink:
Reply

#87
Razsipnik Wrote:
prostsotadjiq Wrote:
joro74 Wrote:Е хайде да не се съглася, имал съм ксенони и знам, че просто нямат настройване на рефлектор за халогенни крушки. Винаги остава отвратителен ореол около фара, който всъщност заслепява.

Когато бях с ксенони никой не можеше да ме заслепи с нищо.
ти с ксенони за ТИР ли си бил Big Grin :lol: или ултра модерни произведени за WV


Малко повече уважение към марката Фв...Все пак и на пазара втора ръка, колите от тази марка струват доста повече от Волво.....
Big Grin тук ми позволи да не се съглася с теб Wink но да не размиваме темата на лични ако искаш може да поспорим да се " Big Grin Big Grin Big Grin ::beer:: посбием"
Reply

#88
prostsotadjiq Wrote:
joro74 Wrote:Смених 4 комплекта. Първите крушки светеха слабо и изкараха 6 месеца, следващите след седмица-две блокираха механизмите за къси/дълги. Това беше преди 2 години когато имаше много марки. Сега гледам навсякъде продават 2-3 марки - явно най- безпроблемните.
ами аз сложих на старата ми "принцеса" новите "очи" септември октомври 2009година продадох я ноември 2010г. и не бяха мръднали макар цената и монтажа ми се сториха "съмнителни" доколкото знам и новия й собственик няма проблеми с това ... какви крушки си ползвал т.е като марка и като келвини :wink:

Марките не ги помня, винаги поръчвах 4500 Келвина и никога не ги получих. На крушките пишеше 4500, а светеха синьо като светодиод на китайски колонки за компютър. 4500 се очакваше да е бяло със синкав отенък.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#89
Жоро, 4500 Келвина цветна температура не е ли жълтеникаво към бяло...
Аз първо сложих 5000К и беше бяло(съвсем Бяло светене).
Сега съм с лампи 6000К и е бяло с преливане към синкаво.
Определено се вижда по-добре.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#90
Вчера ми попадна доста интересна находка Big Grin Фар от Мерцедес W202 99г - ксенон Wink Естествено фарът беше разглобен и насниман Smile На пръв поглед, фарът изглежда като най-обикновен за халогенна крушка....нооо като се абстрахираме от различния куплунг и окабеляване на самият фар...имаше 2 разлики. Едната е в "шапката" на крушката, която покрива почти цялата крушка и по този начин не позвлява да се получава разсейване на светлината...от което се получава заслепяването. При халогенните фарове тази "шапка" е доста оскъдна (прилагам и снимка на такъв рефлектор, а иначе всеки от вас, може да си погледне във фара Wink ). Другата разлика беше в това че Мерцедеса имаше чистачки на фаровете Wink Тааа от направеното проучване стигам до извода...че без конструктивна промяна на обикновения фар...той не става за ксенонова крушка. Друг извод..... че не е задължително стъклото да е кристално и също така, че не е задължително да има лупа. Обаче трбва да има система за измиване на стъклото Wink


Attached Files Thumbnail(s)
               
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)