The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Случайност, опит за кражба или...

#11
ако не съм изхвърлил опаковката утре ще напиша производителя.
ако съм я изхвърлил ще напиша само откъде съм ги купил
а иначе на няколко места ми предлагаха секретни гайки ( имаше и такива - как гайки бе ти си с болтове - не бе с гайки съм- абе не си видял както трябва-ама ето ви една ГАЙКА сега я свалих от колата за мостра- ААА имаме и такива- ама нали беше с болтове....???? )
Ей ссс не ме шашкай казаха ми че ключа ( т.е. преходника ) се повтаря на 50 000
дори само наличието на секрет на джантата е възпиращ фактор срещу крадци, недоброжелатели, идиоти и друг вид терористи.
аз наистина се уплаших когато колата клопаше и подскачаше по пътя а после се панирах като видях гайките развъртени наполовината от изпадането...
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#12
хмм чеки че и аз се замислих с болтове или с гайки съм, бреи как може да съм толкоз прост? преди 3 месеца слагах зимните ама пусто не обърнах внимание ама май са болтове при мене, ама ще погледна като връщам летите джанти на пролет пак и ше докладвам ;о)
Ама определено съм с 4 болта(гайки) за разлика от новите дето са с 5ца
Reply

#13
sasho_s40 Wrote:..........
Ей ссс не ме шашкай казаха ми че ключа ( т.е. преходника ) се повтаря на 50 000
дори само наличието на секрет на джантата е възпиращ фактор срещу крадци, недоброжелатели, идиоти и друг вид терористи.
аз наистина се уплаших когато колата клопаше и подскачаше по пътя а после се панирах като видях гайките развъртени наполовината от изпадането...
На следващата среща ще пробвам моят преходник дали става на твоите гайки. Но на първо гледане в магазина ми се стори, че всички комплекти са еднакви.
Преди 5-6 години бяха много актуални секретни болтове с вътрешен четиристен и пъпка посредата- всичките абсолютно еднакви. И аз и съседа имахме еднакви.
От там съдя и за гЕйките.
Но да - против наркомани и идиоти вършат работа.

п.п. Не се шашкай!
Reply

#14
за митака и другите дето се заинтересуваха ето ви сайта на производителя
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.etebg.com/">http://www.etebg.com/</a><!-- m -->
на картинката долу в ляво дето се вижда емблемата на мерцедес - това са мойте гайки в случая картиинката е на болт-ляво от емблемата, преходник-секрет в дясно и в средата тапичка. технологията образно казано е следната. има преходник-секрет от обикновения ключ за гуми към болта или гайката на който има шлиц но геометрично неправилен - шлиците ( изпъкнали - външни ) не са равномерно разположени по обиколката и са с различна големина - от там произлиза и неповтаряемостта на комбинацията. гайката е по дълга за да има място да влезе секретнив преходник. при болта влиза в главата му. по външния диаметър там дето гадовете могат да хванат болта/гайка с тръбен ключ има пръстен дето се върти свободно и обезмисля опита с тръбния ключ. и за капак има декоративна тапичка за дупката в главата на болта/гайка.
ако изгубиш секрета по номера му дето трябва да си запишеш все пак могат да ти дадат от производителя нов.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)